Jak se blíží jaro a léto, začíná být mnohé z nás úzko. Brzy totiž nastane doba, kdy budeme muset jít s pravdou ven – tedy spíš s celulitidou. Krátké sukně nebo kalhoty nemilosrdně odhalí každou nedokonalost, kterou jsme si léty lenošení vykoledovaly. Dá se s tím ještě něco dělat? Vždycky je ještě šance, hlavní je odhodlání a důslednost. Abyste si mohli svůj pečlivý přístup k vlastnímu tělu natrénovat, připravili jsme pro vás speciální soutěž, která bude trvat celé tři týdny.
Ode dneška až do 7. dubna budou soutěžící zaregistrované čtenářky každý všední den plnit soutěžní úkol, který najdou na speciální podstránce. Jak? Kliknutím na obrázek gelu Cellu-Sculpt „použijete“ chladivý gel a virtuálně tak budete bojovat proti své celulitidě. Pokud některý den nestihnete svůj úkol splnit, můžete napříště gel použít dvakrát, ale maximálně dvakrát denně. Každý den se na stránce zobrazí nová "dávka". Poslední soutěžní týden vám ještě předložíme pět otázek v rámci vědomostního kvízu. Nápovědu najdete v článcích o gelu Cellu-Sculpt od AVON uveřejněných v příloze Ženy-in věnované celulitidě.
Pět nejúspěšnějších soutěžících, které vyhrají virtuální souboj s pomerančovou kůží, budou za svou píli oceněny kosmetickými balíčky s překvapením od AVON, dalších 15 dostane gel Cellu-Sculpt a dalších pět gelů dostanou čtenářky vybrané losem nezávisle na jejich pořadí.
Výsledky soutěže se dozvíte do týdne po jejím skončení.