Kdo z nás by občas rád nezašel do kina na nějaký dobrý film. Všichni máme své oblíbené žánry, herce či herečky a mnozí z nás si nenechají ujít žádnou novinku se svými oblíbenci, která se objeví ve filmové distribuci.

Jistě mi dáte za pravdu, že jsou filmy, ke kterým se rádi vracíme, abychom se opět ponořili do příběhu a znovu si vychutnali výkony našich hereckých oblíbenců. Jenže – chodit do kina na jeden a ten samý film několikrát, by se nám asi pořádně prodražilo, a navíc – starší snímky již v biografu zhlédnout nemůžeme.

Zde se nabízí záchrana v podobě DVD nebo VHS kazet, které můžeme mít doma, a podle nálady si vybrat film, kterým si třeba chceme zpestřit večer.

Pro ty z vás, kteří mají v plejádě svých oblíbených herců i Jacka Nicholsona, jsme připravili soutěž o DVD s filmem Lepší pozdě než později.

Film vypráví příběh Harry Sanborna, přesvědčeného starého mládence, který zásadně chodí jen s dívkami pod třicet. Avšak co čert nechce, během víkendu, který hodlá romanticky strávit se svým nejnovějším objevem Marin u její matky v domě na pláži, dostane srdeční záchvat. Marinina matka, úspěšná, rozvedená scénáristka, neochotně souhlasí s tím, že o něj bude pečovat, dokud se neuzdraví. Jakmile se však dvojice ocitne o samotě, Harry s překvapením zjišťuje, že ho Erica přitahuje, a to navíc ze samých správných důvodů! A i Erika sama, navzdory svým počátečním předsudkům objevuje, že znovu poznává lásku.

Dále hrají: Diane Keatonová, Frances MacDormandová a Keanu Reeves.

Pokud budete mít štěstí a vyhrajete tento skvělý film v naší soutěži, můžete se těšit ještě na DVD bonusy:

· Romantika kolem příběhu
· Komentář scénáristy a režisérky Nancy Meyers, Diane Keaton a producenta Bruce A. Blocka
· Komentář scénáristy a režisérky Nancy Meyers a Jacka Nicholsona
· Prohlídka domu v Hamptonu s Amandou Peet
· Harry zpívá Erice karaoke – vystřižená scéna

Podrobnější recenze na tento film v našem magazínu již vyšla a můžete si ji přečíst ZDE .

Tak neváhejte. Pokud chcete prožít příjemný večer ve společnosti Jacka Nicholsona, stačí kliknout na soutěž, správně odpovědět a pak už jen čekat, jestli právě vy nebudete mezi šťastnými výherci.
Jako dárek navíc dostanete také balíček od firmy Avon.

www.warnerbros.cz

Reklama