V tomto článku naleznete odpovědi na soutěžní otázky!

 

Ruce jsou vizitkou každého z nás. Jsou nedílnou součástí našeho vzhledu, jednou z prvních věcí, kterých si na nás lidé všimnou. Podáním ruky se zdravíme s přáteli, gesty vyjadřujeme naše pocity a nálady, dotýkáme se svých blízkých.  Nejen proto si ruce zaslouží naši pozornost a péči. Nezapomínáte na ně?

Uvědomujete si, že na vašich rukou se podepisuje nejen věk, ale zejména vaše každodenní práce, váš životní styl a řada dalších negativních faktorů. Potřebují tedy vedle  spolehlivé ochrany také kompletní a intenzivní péči. Tu  dodá vašim rukám nová řada krémů na ruce Indulona Hand care. Jelikož  ruce potřebují speciální péči, jinou ve dne a jinou v noci. Tato  nová řada přináší jednak krém denní Indulona Hand care day i noční Indulona Hand care night.

 

Indulona Hand care day, od firmy Zentiva,  je intenzivní hydratační krém s unikátními tekutými krystaly a přirozenými hydratačními látkami, které pomáhají pokožce vyrovnávat se během dne se ztrátou vody. Navrací jí přirozenou vlhkost, zlepšují její pružnost a pevnost, vypíná ji a rozjasňuje. Krém zanechává vaše ruce hebké a vláčné a uchovává jejich zdravý vzhled.

 

Indulona Hand care night je regenerační, výživný a zklidňující krém s vitaminem E, AHA kyselinami a dexpantenolem. Je ideální pro péči o pokožku rukou během noci. Má výrazné antioxidační a protizánětlivé účinky. Celkově pokožku zklidňuje a umožňuje jí dostatečně regenerovat a relaxovat. Efektivně bojuje proti předčasnému stárnutí, vyhlazuje jemné vrásky a zanechává ruce sametově jemné.

 

Dopřejte svým rukám ideální kompletní ošetření a vyzkoušejte novou řadu krémů Indulona Hand care. 

 

 

 

 

 

 

Soutěž probíhá ZDE!

Co najdete v balíčku, pokud vyhrajete?? Na co se můžete těšit??

1 ks Nail center na úpravu nehtů TVP vč.el.přípojky
1 ks Koupelnová souprava Indulona Hand Care v plastové taštičce
1 ks krém Indulona Hand Care Day
1 ks krém Indulona Hand Care Night

 

Reklama