Nastává období, kdy je venku teplo, na které jsme se dlouho těšili. S letními radovánkami je ale spjata řada problémů, se kterými se potýkáme v létě více než kdy jindy. Jedním takovým ryze ženským problémem je vaginální mykóza. Pokud vás letos postihne, máme pro vás zajímavý tip!

Vaginální mykóza - určitě jste se setkaly s tímto nepříjemným onemocněním, které se bohužel může vracet, i několikrát do roka. Letní období, které tolik milumeme vytváří pro výskyt vaginální mykózy ideální podmínky. Proto jsme pro vás připravili soutěž, kterou oceníte.

Pokud na toto onemocnění trpíte, určitě můžete vyzkoušet Canesten® IntimGel, který právě teď můžete na našich stránkách vyhrát v soutěži. Jedná se o intimní gel k vnějšímu použití, vyvinutý cíleně pro intimní hygienu při vaginálních obtížích.

V soutěži, kterou najdete ZDE (klikněte) celkem 100 čtenářek získá balíček s gelem pro intimní hygienu Canesten® IntimGel.

Jaký je tento intimní gel a co od něj můžete očekávat, s čím vám může napomoci?

canestenCanesten® IntimGel napomáhá úlevě od svědění pokožky intimních partií při vaginální mykóze až na 12 hodin.

Je to intimní gel k vnějšímu použití, vyvinutý cíleně pro hygienu a ochranu pokožky v intimních partiích během vaginálních obtíží způsobených Candidou albicans. V případě přemnožení této houby dochází k projevům vaginálních obtíží, jako je podráždění, svědění, pálení nebo zarudnutí. Mezi faktory, které podporují nerovnováhu vaginální mikroflory patří hormonální změny, suchost vaginální sliznice, stres, používaní agresivních mýdel, těsné oblečení či potravinové alergie.

Obsahuje 2,88g glycinu, který při vaginálních obtížích pomáhá zklidňovat citlivé intimní partie náchylné k podráždění a trvá až po dobu 12 hodin (klinicky testováno)

  • Nenahrazuje léčbu
  • Bez konzervantů
  • Bez barviv
  • Bez mýdla
  • klinicky testováno

cislocanesten1

Jak používat Canesten® IntimGel?

Naneste Canesten® IntimGel na mokrou pokožku intimních partií a opláchněte dostatečným množstvím vody. Používejte dvakrát denně, nejlépe ráno a večer. Pouze k zevnímu použití. Nenahrazuje léčbu.

Více informací na www.canesten.cz 

V minulém roce proběhl na našich stránkách velký test – celkem 150 čtenářek vyzkoušelo Canesten® IntimGel – výsledky si můžete přečíst zde:

Jak jste testovaly Canesten® IntimGel? //zena-in.cz/clanek/jak-jste-testovaly-canesten-intimgel

Soutěž najdete zde //zena-in.cz/kategorie/souteze-telo/soutez/5464?detail

Reklama