Dobrý den!
Soutěžím ráda a už tak asi 10 let. Za tu dobu občas jsem i něco vyhrála. Moje první výhra byla 2000 Kč v hotovosti v časopise Překvapení, pak kávovar Philips za recept v Chvilce pro tebe. Pak následovaly drobnější výhry jako kosmetika Nivea, velké plyšáky pro děcka (slon a lachtan Nivea, želva Chocoland), deštník, hrnečky, rozbítý talíř Hellmann´s, toaletní voda Oriflame, fotoalbum, dětské kostky, vstupenky, CD a krém za denní soutěž na Ženě-in. Vánoce dětem a manželovi jsem zpříjemnila výhrou Stiga hokeje, který v Praze předával Milan Hnilička.

Naposled jsem vyhrála v Tipsportu před měsícem za 22 Kč a 1127 Kč. Manžel občas sází tak za dvacku, ale ten den mi zavolal, že ať jdu mu vsadit, prý odpoledne už bude pozdě. Tak jsem si také dála za 20 Kč (jinak nesázím).

Člověk soutěží a doufá... Já taky. Jedině už nedoufám něco vyhrát za příspěvek na Ženě-in, píšu často, ale buď mé příspěvky jsou šíleně nudné, nebo spíš redakce čeká na odměnu ode mě, protože musí po mně opravovat chyby (čeština není můj rodný jazyk). Ale nebojte, neodradíte mě.

A ještě Vám chci napsat o pro mě hodně důležité letošní výhře. Můj syn se narodil s vrozenou vadou ledvin, postupně jeho zdravotní stav se rapidně zhoršoval. Když klukovi bylo šest měsíců, lékař se rozhodl pro operaci. Já však chtěla vědět názor i jiného odborníka. Syn podstoupil další vyšetření v Praze, pražský dětský urolog řekl, že je to vážné, ale s operací počkáme a budeme kluka pečlivě sledovat. Letos v únoru jsme byli v Praze a k velké radostí a překvapení lékař zjistil, že syn teď má normální nález na ledvinách, že je úplně zdráv. Je to zázrak, nebo ne? Pro mě je to obrovský dar a největší životní výhra.

Přeji všem hodně důležitých výher.
Viksam


Dobrý den, rozhodně díky za příspěvek.
Sem tam nějakou chybu tam, pravda, opravíme, ale jinak jsou články v pořádku. Ono je to těžké vybrat jeden z patnácti, nemyslete si! Určitě vám to vyjde! :) A pokud ne, je tu spousta soutěží! :)

 

Reklama