Krásný den,

dnešním tématem jste si mi trefili do noty :-). Jak vidím „Soutěž o ceny", rozbliká se mi hlavě nějaká kontrolka a okamžitě začínám luštit křížovky, odesílat smsky, hledat správné odpovědi, aranžovat rodinu na to „správné" foto, vyrábět soutěžní výrobek a obíhat obchody v okolí, abych sehnala výrobky v soutěžních obalech.

Rodina má pro moji úchylku celkem pochopení, jen spotřebitelským soutěžím příliš nefandí a možná se i trošku bojí, který výrobce s čím přijde.

Chápu to. Je otrava mít ke každé druhé večeři maso s grilovacím kořením, protože mamka chtěla vyhrát a v supermarketu měli se soutěžním přebalem právě jen grilovací koření. Ze stejných důvodů nesnášejí miňonky, kitkat a mnoho dalších věcí.

Přiznávám, že soutěžím o cokoliv, kdekoliv a na druhu výhry mi tolik nezáleží. Jsou období, kdy se mi celkem daří a poštou chodí balíčky s různými věcmi. Pokud není přiložený dopis, ani netuším, kde a zač jsem vlastně vyhrála. Radost mám vždycky. Ať už se jedná o knížku, film,  kosmetiku nebo cokoliv jiného.

Některé výhry si nechávám, jiné daruji dál. Jen co si počnu s pěti nafukovacími pouzdry na banán, když u nás nikdo banány nejí, to netuším.

Hezký den všem podobně „postiženým".

Akiasare


Zdravím vás,

jsem moc rád, že se ozval i někdo z pravých gamblerů. :) Je pravda, že v reálu bych se vás asi bál pustit nakupovat samotnou, ale takhle vám moc fandím! :) Jen, prosím vás, nikdy nechoďte sama kolem kasina! :)

A co vy? Máte chorobně soutěživé sklonu? Svěřte se svojí Ženě-in! Redakce@zena-in.cz!

Reklama