„Kolegyně v práci mi blahopřáli k vítězství a přejí si mít také takové veselé pracovní oblečení, jako mám já. I děti říkají, že chtějí být ošetřeni sestřičkou v blůze se žirafou. Tak snad se dočkáme toho, že veselé oblečení budou mít všichni zaměstnanci dětského oddělení,“ doufala Nej sestřička roku 2017.

Charitativní akce se zúčastnili například moderátoři TV Prima Eva Perkausová a Miroslav Šimůnek, herečka Anna Slováčková či Michaela Dolinová. Mezi postelemi dětského oddělení kličkoval i Muž roku 2017 Matyáš Hložek a s dětmi si výborně rozuměl.Samotného křtu kalendářů se zúčastnila i ředitelka Nemocnice Na Bulovce Andrea Vrbovská, generální ředitel Batist Medical a.s. Tomáš Mertlík, náměstek ministra zdravotnictví Ing. Petr Landa.
Ředitelka Nemocnice Na Bulovce MUDr. Andrea Vrbovská poděkovala za dar, který dostala od firmy Batist Medical. „Jsme rádi za jakoukoliv podporu a pomoc, kterou využijeme na rozvoj naší nemocnice,“ dodala Vrbovská.

Chcete se zúčastnit dalšího ročníku soutěže Muž roku nebo Batist Nej sestřička? Už nyní se můžete přihlásit pomocí formuláři na www.muzroku.cz a www.nejsestricka.cz.

Uložit

Uložit

Reklama