Soutěž na www.zoufalablondyna.cz

 

Říká se, že všechno zlé je pro něco dobré. A právě Palác Flóra vám nabízí něco, co tomuto optimistickému heslu přesně odpovídá. Na stránkách www.zoufalablondyna.cz si můžete pustit několik animovaných příběhů zoufalé blondýny, která má neustále trable při nakupování.

 

Určitě si řeknete: Tak tohle se mi děje taky – a jak často! Vidíte, a právě teď si můžete říct, že všechno zlé je pro něco dobré, protože když nám své katastrofické nákupní historky napíšete na www.zoufalablondyna.cz nebo SMS na číslo 739 030 103 ve tvaru „FLORA vas pribeh“ – čeká vás opravdu milé překvapení. Autor nejlepšího příběhu bude odměněn dárkovou poukázkou v hodnotě  5000 Kč.

 

Ale hlavně – jeho příběh se stane námětem pro animovaný film, který poběží na www.zoufalablondyna.cz a na obrazovkách v Paláci Flóra. Užijete si svých pět minut slávy a možná i víc! A proto pište – možná jste právě vy skrytý scénáristický talent. Na dalších deset výherců čeká dárek od Paláce Flóra. Můžete do soutěže zapojit i své známé a kamarády – posílejte jim odkaz na www.zoufalablondyna.cz a udělejte si osobní klání o nejzoufalejší historku z nakupování přímo na stránkách www.zoufalablondyna.cz.

 

Vyhrát ale můžete i u nás, na www.zena-in.cz

 

Podobná soutěž probíhá i u nás! Pokud pošlete zábavnou, vtipnou, zoufalou, smutnou… historku z nakupování, pak můžete vyhrát super ceny! Vyhodnotíme deset příběhů, každá výherkyně získá rtěnku Max Factor a parfém Betty Barclay.

Vaše soutěž probíhá ZDE

 

Přejeme vám spoustu zábavy a štěstí v soutěži.

 

Reklama