A v politice zůstáváme samozřejmě i co se týče soutěžní otázky. Jak už jste si jistě povšimly, nedávám je nijak těžké. Stačí si jen pár jmen připomenout.

Stejně jako minulý týden, kdy jsem se vás ptala na jména tří spisovatelek, i dnes po vás budu chtít jména tří významných žen... Avšak pozor, političkou je jen jedna z nich, ta druhá by se mi v politice líbila, ale nechce do ní, a ta třetí, byť se s politiky stýká poměrně často, tak by s nimi asi nevydržela.

Žena číslo jedna

V oblasti politiky jde o nejslavnější českou rodačku, která to dotáhla až na post ministryně zahraničí USA.
Její jméno?

Žena číslo dva

Která žena by nešla do politiky, protože neumí říkat B, když si myslí A? Možná jste se s ní díky Ženě-in už blíže seznámily :)
Je to můj velký osobní i pracovní vzor a se svými názory by se mi v politice rozhodně líbila.
Jak se jmenuje?

Žena číslo tři

Třetí žena přímo v politice nepracuje, byť pracuje s politickými podklady a politiky zná snad všechny. A také je dokáže pěkně podusit. I s touto ženou jste se mohly prostřednictvím Ženy - in blíže „seznámit“. Už víte?
O koho jde?

Celá jména všech tří známých a významných žen pište do odpovědního boxu v řadě za sebou.

ODPOVĚDNÍ BOX klikni zde

Správnou odpověď se dozvíte ve středu 25. 4. v dopoledních novinkách

Co můžete vyhrát?

Tentokrát opět hrajeme o dvě ceny: hry s erotickým nádechem od firmy Albi...

laškovánínevinné hrátky

  • Hra Laškování - erotická hra pro dvojice a odvážné párty (18+)
  • Hra Nevinné hrátky - erotická hra pro dvojice

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 13.4.2012 do 14.5.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o hru Laškování. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o hru Nevinné hrátky.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

 

Reklama