Na našich stránkách probíhá zajímavá soutěž, do které se můžete zapojit! Soutěžíme o 10 balíčků s produkty STABILO v hodnotě 600 Kč a od redakce máte šanci získat 3x balíček Vichy v hodnotě 1 000Kč a 3x balíček AVON!

Touto soutěží chceme podpořit prodeje zvýrazňovačů Stabilo ve vybraných prodejnách Interspar a odměnit vás za to!

Soutěžní úkol tedy zní:

Stačí si zakoupit zvýrazňovače od STABILA, uschovat účtenku, odpovědět na jednoduchou otázku jeden z šestnácti krásných dárků může být Váš! Zadání soutěže a soutěžní otázku najdete na této stránce: //zena-in.cz/kategorie/souteze-domacnost/soutez/2107?detail

O co v soutěži jde?

Značka STABILO je ve světě velmi oblíbená, nejen pro svou tradici, ale pro kvalitu výrobků spojenou s inovativním vzhledem a v poslední době často i ergonomickou stránkou. Produkty STABILO jsou barevné, jsou průkopnické a staly se synonymem pro značková pera pro mladé lidi.

Víte, že první zvýrazňovač pochází právě od firmy STABILO? A že se zvýrazňovač STABILO BOSS ORIGINAL prodává již po 35 let a je stále oblíbený?

Značka STABILO pro Vás připravila soutěž, ve které můžete vyhrát krásné dárky! Soutěž najdete //zena-in.cz/kategorie/souteze-domacnost/soutez/2107?detail

 POZOR!!!

  • Kupte jakékoliv zvýrazňovače od STABILA ve vybraných prodejnách Interspar, odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte krásné a praktické dárky!
  • Ve hře je 10 balíčků s produkty STABILO v hodnotě 600 Kč a od redakce máte šanci získat 3x balíček Vichy v hodnotě 1 000Kč a 3x balíček AVON!
  • Stačí si zakoupit zvýrazňovače od STABILA, uschovat účtenku, odpovědět na jednoduchou otázku jeden z šestnácti krásných dárků může být Váš!
  • Zvýrazňovače značky STABILO musíte zakoupit v těchto vybraných obchodech Interspar! Nezapomeňte si schovat účtenku!

Vybrané prodejny Interspar: České Budějovice, Brno – Vídeňská, Pardubice – Poděbradská, Frýdek Místek - Hlavní třída, Praha - Park Hostivař, Mladá Boleslav I. – Jičínská, Zlín – Náves, Hradec Králové - Víta Nejedlého, Teplice – Nákladní, Staré Město – Východní, Praha – Europark Štěrboholy, Praha 4 - Arkády Pankrác, Most – Velebudická, Brno – Cejl – Tkalcovská, Brno – Vaňkovka, Plzeň – Rokycanská, Znojmo – Brněnská, Litoměřice – Želetická, Česká Lípa – Borská, Liberec 1 - Staré Město – Budyšínská, Ostrava – Poruba – Opavská, Cheb – Dragounská, Jihlava – Hradební, Jablonec nad Nisou – Želivského.

Reklama