fit-8.jpg

Zapomeňte také na klasické cukrovinky nebo je aspoň omezte na minimum. Dětem sice chutnají, ale není to nic zdravého a jejich nutriční přínos je takřka nulový. Místo toho sáhněte třeba po cereálních tyčinkách Fit fruit v jedné z 5 příchutí. Díky vysokému podílu ovocné složky mají příjemně sladkou chuť. Obsahují také mnoho vlákniny, která příznivě působí na náš organismus.

Jsou výborným zdrojem postupně se uvolňující energie a slouží pro rychlou regeneraci sil, ať už během náročného školního dne, nebo na výletě do přírody či po sportovním kroužku. Oblíbí si je nejen děti, ale i jejich rodiče. A dětem tak budete i správným vzorem. Za několik let vám za to jistě poděkují.

O výběr cereálních tyčinek značky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina si můžete nyní zasoutěžit. Stačí zaslat správnou odpověď na soutěžní otázku. Na 5 výherkyň čeká balíček tyčinek v hodnotě 300 Kč. 

Které z příchutí nenajdete u Fit fruit?

a) čokoláda, mandle, kokos
b) limeta, brusinka, lesní ovoce
c) meruňka, višeň, limeta

Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.

Správnou odpověd nám zasílejte na adresu redakce@zena-in.cz. Do předmětu e-mailu napište Fit fruit. Soutěžit můžete do pondělí 6. 7. 2020.

Untitled-collage.jpg

Reklama