5ba2441a90dbaobrazek.png

Alberto Pallai, Barbara Tamborini – Nechci do školky

Knížka Nechci do školky je pomocníkem pro všechny rodiče, kteří zrovna procházejí obdobím, kdy má jejich potomek nastoupit do dětského kolektivu ve školce, a prožít tak první velké odloučení.
V knize naleznete plno užitečných metod a triků, jak společně zvládnout přechod do nového prostředí. K tomu publikaci provázejí zábavné básničky a nápadité ilustrace, které vašim ratolestem ukážou, že čas strávený mezi ostatními dětmi pro ně nakonec bude velikou zábavou a přínosem.

 Alberto Pallai, Barbara Tamborini – Je čas jít do hajan

Usínání bez rodičů ve vlastní posteli může být pro dítě nelehký úkol. Publikace Je čas jít do hajan dětem i rodičům pomůže zvládat každodenní večerní výzvy. Příručka seznamuje
s chytrými metodami, díky kterým bude usínání jednodušší jak pro rodiče, tak i pro jejich potomky. Knížku navíc doprovázejí kouzelné ilustrace, které zakrátko zbaví děti strachu z prvních osamocených nocí.

Alberto Pallai, Barbara Tamborini – Chci všechno, já jsem tady král

Jak si poradit se prvními vzdory neposedného potomka? Na to odpovídá chytrá příručka s názvem Chci všechno, já jsem tady král. Neukázněnost, vztek či neuznávání autorit, to je jen krátký výčet toho, co trápí nejednoho rodiče. Kniha je uvedena básničkou, která dítěti objasňuje, že jeho chování není správné. V druhé části publikace naleznou rodiče praktické rady, které jim pomohou se zvládnutím nevyzpytatelného chování malých zlobidel. To vše doprovázejí kouzelné ilustrace.

PĚT VÝHERCŮ získá set těchto tří knížek! A co je potřeba pro výhru udělat?

Pro účast v soutěži je třeba být u nás zaregistrovaný a mít vyplněné údaje nutné k soutěžím na svém profilu (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo - vše kvůli doručení výhry). Pokud splňujete tuto podmínku, pak už jen stačí napsat do komentáře pod tímto článkem „S čím jste v dětství nejvíce bojovali a naopak s čím rodiče nejvíce bojovali při vaší výchově?“

Pět komentářů vybereme náhodným výběrem v pondělí 24. září v 15 hodin. Do té doby komentujte a sdělujte nám své zážitky z dětství.

 Zaregistrovat se můžete zde.

Reklama