Jestliže ráda chodíte do divadla a nebojíte se klasiky, zasoutěžte si o vstupenky na skvělé představení divadla Na Jezerce - Večer tříkrálový. Jedna z nejslavnějších Shakespearových komedií pod taktovkou Jana Hrušínského!

shakespeare

Hrajte dnes celý den o trojici párových vstupenek na Večer tříkrálový v nastudování divadla Na Jezerce. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a dvě vstupenky mohou být vaše!

Otázka zní...

V jedné z hlavních rolí hraje ve Večeru tříkrálovém:

  • Jiří Macháček
  • Radek Holub
  • Jan Dolanský

Odpovídat můžete zde: Soutěž o vstupenky na Večer tříkrálový (klikni)

Soutěž začíná právě teď, pondělí 24. ledna 2011 v 8.00 hodin a končí dnes také v osm, ale večer (pondělí 24. ledna ve 20.00 hodin).

Více o představení se dozvíte níže...

shakespeare

Shakespearovský vtip, ale i touha a smutek excelují Na Jezerce

Přestože Večer tříkrálový, jednu z vůbec nejkrásnějších komedií, napsal William Shakespeare před zhruba 410 lety, neztrácí tato zábavná hra plná vtipu, hudby a lásky na své popularitě ani dnes. Od loňského 26. října, kdy měla premiéru v Divadle Na Jezerce, zhlédly téměř 4000 diváků. Zařadila se tak mezi nejoblíbenější na této scéně. Příběh skrývá pod komediálním povrchem zároveň touhu i smutek, které známe v 21. století stejně dobře, jako je znali v době, kdy byl napsán. Nastudoval jej Jan Hrušínský, v hlavních rolích excelují Barbora Kodetová, Radek Holub, Miluše Šplechtová a další. Na Jezerce se loni hrálo celkem 224 představení, která navštívilo více než 52 tisíc diváků. Již 17. a 18. reprízu Večera tříkrálového uvede toto divadlo 6. a 8. února.

Reklama