Jedinečný zpěvák Bobby McFerrin vystoupí v rámci brněnského JazzFestu. Vyhrajte s magazínem Žena-in.cz dvě exkluzivní vstupenky na jeho koncert, který proběhne 30. března 2011!

bobby

Hned dvakrát předvede v Brně své vokální umění mistr improvizací Bobby McFerrin. Poté, co byly všechny vstupenky na jeho vystoupení 29. března v brněnské hale Vodova vyprodány rekordní rychlostí během několika týdnů, rozhodli se organizátoři po dohodě s umělcem vyjít vstříc obrovskému zájmu tuzemských fanoušků a uspořádat ještě druhý koncert. Ten se uskuteční následující den, tedy 30. března od 19:00 hodin opět v hale Vodova. Oba koncerty se uskuteční v rámci festivalového preview jubilejního desátého ročníku mezinárodní hudební přehlídky JazzFestBrno.

Je to pro nás nejlepší dárek k letošnímu desátému výročí," glosuje jeden z pořadatelů Vlastimil Trllo. „Ačkoliv nebylo žádným tajemstvím, že Bobby McFerrin má v České republice obrovský počet příznivců, rychlost s jakou vstupenky na první koncert zmizely, nás samotné příjemně překvapila a jsme proto nesmírně rádi, že můžeme vyjít vstříc všem, kteří si tento úžasný zážitek nechtějí nechat ujít a na které se lístky už nedostaly," dodává další z pořadatelů Vilém Spilka.

Podrobné informace o přidaném koncertu 30. Března najdete na...

Vstupenky si můžete pořídit v síti TicketStream (www.ticketstream.cz) ve třech kategoriích za ceny 990 korun, 1.490 korun a 1.990 korun.

Anebo si můžete o dva lístky zahrát přímo zde, na stránkách magazínu Žena-in.cz! Jak? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku...

Bobby McFerrin oslavil letos v březnu už 61. narozeniny, ve kterém roce se narodil?

  • a) 1946
  • b) 1950
  • c) 1955

Soutěžit můžete, jste-li řádně registrovaná čtenářka magazínu Žena-in.cz a máte vyplněné údaje nutné k soutěžím, zde...

Soutěž začíná právě teď (úterý 15. března 2011 15.30 hodin) a končí v pátek 25. března 2011 v 11.30. hodin. Ještě v pátek se dozvíte jméno výherkyně, která obdrží slíbené dvě svtupenky.

Reklama