cerna.jpg

Značka NEBBIA patří mezi přední výrobce fitness oblečení s celosvětovou působností, a právě letos představila novou kolekci HERO, ve které najdou zalíbení ženy i muži. Kolekce je barevně pestrá, bohatá na propracované detaily a na první pohled ji poznáte dle ikonického loga, které je neodmyslitelnou součástí stylu značky. Všechny kousky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů od evropských dodavatelů. Kromě oblíbených dámských legín, kraťasů, sportovních setů, plavek či topů je v nové kolekci poprvé sportovní prádlo z elastického eko materiálu

„Nová kolekce HERO je každým detailem inspirovaná touhami, potřebami a sportem samotným, ale také krásou zdravého těla. Kolekcí chceme inspirovat a podpořit nezdolné odhodlání a vnitřní sílu každého jednotlivce, který je pro nás hrdinou,“ říká hlavní návrhářka značky a zároveň majitelka Stanka Pecková. Sportovní kousky značky NEBBIA jsou vždy charakteristické nejen svou funkčností, ale také originalitou a zajímavým designem určujícím módní trendy v oblasti sportu.

nebbia-fitness.jpg

Soutěž o voucher v hodnotě 1.000 Kč
Soutěžte s námi a vyhrajte voucher v hodnotě 1.000 Kč na nákup oblečení NEBBIA dle vašeho výběru. Stačí odpovědět správně na naši otázku a mít štěstí. Odpovědi pište do komentářů.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Ve kterém roce začal příběh značky NEBBIA?
a) 2000
b) 1990
c) 1997

Nápovědu najdete ZDE.

Své odpovědi piště do středy 13. května 2020 do půlnoci.

Následně zveřejníme výherkyni, které zašleme kód pro nákup v dané hodnotě na e-shopu Nebbia Fitness.

Zúčastnit se mohou pouze registrované čtenářky s kompletně vyplněnými osobními údaji. Registrovat se můžete zde.

Reklama