Nová kolekce Pantene Aqua Light zcela mění pravidla péče o vlasy. Vy tuto kolekci můžete vyhrát v soutěži s naším magazínem. Stačí najít několik obrázků a kliknout na ně!

Vyhrajte novou kolekci pro péči o vlasy Pantene Aqua Light!

Pravidla

Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od začátku dubna, najdete fotku následující obrázek...

Pantene

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články i novinky vydané od 1. do 15. dubna 2011, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!
Soutěž začíná právě teď (15. 4. 2011 ve 12.30 hodin) a končí ve středu 20. dubna 2011 v 9.00 hodin dopoledne. Až soutěž skončí, vylosujeme jednu vítězku. Hodně štěstí!

Pantene Aqua Light přepisuje pravidla péče o vlasy

Nová kolekce Pantene Aqua Light zcela mění pravidla péče o vlasy - zejména o ty jemné. Pokud vás trápí pocit zplihlých vlasů, můžete mu nyní předcházet používáním skvělých inovací. Pantene Aqua Light se pyšní novou, ve vodě vysoce rozpustnou technologií Clean-rinse, jež byla vyvinuta pro rychlejší oplachování. Pečující komplex obsahuje přísady shluknuté v mnoha velmi tenkých vrstvách a v nižších koncentracích, než bývá obvyklé. Při oplachování se tedy molekuly snadno rozpadnou, což umožní okamžité opláchnutí nevyužitého šamponu. Výsledkem jsou čisté a pevné vlasy s pocitem lehkosti. Další novinku představuje speciální složka s asymetrickou strukturou pro volný pohyb vlasů, obsažená též ve všech produktech řady Aqua Light. Díky jedinečné asymetrické struktuře udržuje při pokojové teplotě „tekutou“ charakteristiku, čímž vlasy získávají pružnost a volnost pohybu. Novinkou je též snížení obsahu silikonu v balzámu až na polovinu oproti běžným balzámům Pantene Pro-V.

Pantene Aqua Light představuje čtyři produkty pro celkovou péči o vaše vlasy. Šampon Pantene Aqua Light s odlehčeným složením Pro-V vlasy vyživuje a posiluje každé vlasové vlákno před poškozením způsobeným úpravou a česáním. Balzám vlasy dodá další ochranu a dopomůže k pocitu úžasné lehkosti. Vyživující maska představuje blahodárnou a intenzivní kúru pro zdravé, pevné vlasy bez jediné známky zplihlosti. Přelomovou novinkou je dvousložkový sprej pro péči o vlasy mezi dvěma mytími. Dvousložkový přípravek působí nejprve díky ošetřujícím složkám a návazně pak prostřednictvím osvěžujících prvků. Není jej třeba oplachovat a může se používat na suché i vlhké vlasy.

Doporučená maloobchodní cena šamponu (250 ml) a balzámu (200 ml) činí 75,90 Kč, masky na vlasy 129 Kč (200 ml) a dvousložkového spreje 75,90 Kč (150 ml). Maloobchodní ceny se mohou u jednotlivých prodejců lišit.

Reklama