Připravili jsme si pro vás jednoduchou soutěž o zajímavou cenu. Stačí najít několik fotografii a můžete vyhrát kosmetický balíček Dr. Belter! Fotografie jsme ukryli do článků či novinek, které vyšly tento a minulý týden...

Pravidla soutěže

Do dvaceti článků a novinek jsme ukryli fotku, kterou vidíte pod tímto odstavcem. Vaším úkolem je tyto fotky najít a kliknout na ně. Fotky hledejte v článcích a novinkách vydaných tento a minulý týden - tedy od 18. dubna do 27. dubna 2011.

Dr. Betler

Soutěž začíná za okamžik (ve středu 27. dubna 2011 ve 13.35 hodin) a skončí příští středu, tedy 4. května 2011 v 11.00 hodin.

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Obrázky jsou schovány v člnáncích či novinkách, které jsme vydali od 18. dubna až do 27. dubna 2011, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste se mohla soutěže zúčastnit, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!
Soutěž začíná právě teď (středa 27. dubna 2011 ve 13.35 hodin) a skončí příští středu, tedy 4. května 2011 taktéž v 11.00.

A co můžete přesně vyhrát?

Krásný balíček kosmetiky Dr. Belter, který obsahuje...

Čistící gel
CLEANSING GEL Chladivý lehce tekutý gel s čerstvou melounovou vůní. Přírodní přípravek osahuje extrakt z lipového květu a lékořice, alantoin a panthenol. Zklidňující pro všechny typy pleti. Neobsahuje tuk.

Pomerančová pleťová voda
LOTION ORANGE Příprava pro následnou péči. Přírodní aroma čerstvých pomerančů. Vhodná pro všechny typy pleti.

Krém vitagel C/E
CREAM VITAGEL C/E Zvláště lehký, svěží krémový gel s obsahem hydratačního komplexu a vitaminů E a C. Svěží ovocná vůně. Vhodný pro všechny typy pleti. Zvyšuje vlhkost pokožky, má protidráždivé účinky. Chrání pokožku.

Krém na oči
Lehká bílá, jemně parfemovaná pěstící emulze. Koriguje tvorbu vrásek a minimalizuje výskyt nových. Chrání, zklidňuje a zjemňuje pokožku kolem očí. Neobsahuje tuky.

Pleťová voda na odlíčení očí a rtů
MAKE-UP REMOVER-EYES & LIPS DUO lahvička s dávkovacím ozávěrem 125ml Velmi lehce ale důkladně odstraňuje a rozpouští voděodolnou řasenku, oční make up a rtěnku. Jemné rostlinné extrakty chrání pokožku před podrážděním.

Hodně štěstí!

Dr. Betler

Reklama