Dnes mají svátek Klementové a pamětníci jistě vzpomenou, že tohoto dne byl připomínán i „dělnický prezident“ Klement Gottwald.

Klement, nebo také Kliment je původní latinské jméno, pocházející z druhého pádu slova z clemens – clementis, česky vlídný, laskavý.

Slavných Klementů bylo v historii, především té církevní, požehnaně. A právě jim bude věnována dnešní SOUTĚŽ.

Ve článcích (nikoliv v novinkách) dnešního vydání pro Vás schovám pět indicií. Každá z nich odkazuje na jednoho Klementa či Klimenta. Vaším úkolem je indicie najít a do tohoto odkazu (klikni) – NE pod tuto novinku nebo pod články!!! – napsat indicii a celé jméno, případně titul dotyčného Klementa a datum jeho narození a smrti. Nemusíte psát názvy článků! Odpovědi pište všechny najednou, soutěžní okénko se Vám otevře jen jednou.

Indicie budou označeny „soutěž Radox“. Vylosovaná výherkyně dostane antiperspirant Radox vitamine & care a 1000 bodů do VVS, další dvě vylosované dostanou 500 bodů do VVS.
 
Indicie se objeví do 11:00 a od té chvíle také můžete soutěžit. Soutěž skončí v 10:00 v pondělí a pak vyhlásíme jména vítězek.

Hodně štěstí :).


Odkaz znovu otevřen pro ty, které věnovaly soutěži úsilí - jedna z nich bude vylosována a obdrží 500 bodů do VVS. Zbylé dvě vítězky budou vylosovány z těch, které odpověděly do sobotního rána do 9:00.

Omlouvám se za vzniklé problémy.

Reklama