Dnes budete pátrat po jménech tří známých žen, ke kterým se myslím téma: všechna moje já, celkem hodí.

Jsou ženy, které to co se v nich odehrává, svoje vnitřní boje, dokážou prodat na veřejnosti. Bezpochyby jednou z nejlepších forem, dostat „to“ ze sebe ven, je forma psaní. Proto jsem se dnes zaměřila na tři spisovatelky, z nichž jedné to nevěřím, druhé je mi líto a třetí závidím její bezprostřednost, s jakou publikuje. Jen podotýkám, že jde o české autorky.

Spisovatelka číslo jedna

Typ ženy, které prostě nevěřím. Ne, že by psala špatně, ale v honbě za slávou a penězi byla schopna zveřejnit své druhé já – a to v hodně zamlženém spojení s člověkem, kterého si národ vážil, a který už byl v době vydání knihy těžce nemocný. Dodnes se neví, jak to bylo doopravdy a proč to napsala. Možná by nám to vysvětlila jedna bývalá herečka a poté manželka oné osobnosti, které se toto zveřejnění hluboce dotklo.
Nezajímá mě název díla ani jméno oné manželky, ale jméno oné spisovatelky.

Spisovatelka číslo dvě

Vydala spoustu skvělých románů, zaměřujících se zejména na ženy. Do většiny svých knih čerpala inspiraci z vlastního života, aniž to kdo tušil. Navenek veselá a spokojená, avšak doma prožívala peklo, které vyvrcholilo její vraždou. Její pravé já tak znali opravdu jen lidé z nejbližšího okolí. Velká škoda této skvělé ženy, maminky a spisovatelky.
Její jméno?

Spisovatelka číslo tři

A do třetice tu máme (nejen) spisovatelku, ženu korpulentních rozměrů, jejíž literární díla byla několikrát i zfilmována a v nichž představuje se skvělou sebeironií nejen svoje já, ale i „já“ celé její,   rozvětvené rodiny. A všichni jí to „žerou“ :)
Jméno této (nejen) spisovatelky?

 

Jména všech tří žen – spisovatelek napište v plném znění v řadě za sebou do odpovědního boxu.

ODPOVĚDNÍ BOX klikni zde

Správnou odpověď se dozvíte ve středu 18. 4. v dopoledních novinkách

Co můžete vyhrát?

Tentokrát opět hrajeme o dvě ceny: hry s erotickým nádechem od firmy Albi...

laškovánínevinné hrátky

  • Hra Laškování - erotická hra pro dvojice a odvážné párty (18+)
  • Hra Nevinné hrátky - erotická hra pro dvojice

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 13.4.2012 do 14.5.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o hru Laškování. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o hru Nevinné hrátky.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

 

Reklama