Vyhrajte věštbu od jedné z nejlepších kartářek Věštírny Květy Fialové Hanky Justýny Albrechtové. Stojíte-li před těžkým životním krokem, neváhejte a poraďte se s kartami!

tarot

Milé čtenářky, zajímáte se o tajemno? Pokud ano, jistě se vám bude líbit soutěž o věštbu, kterou jsme pro vás připravili společně s Věštírnou Květy Fialové.

Stojíte před těžkým rozhodnutím, životním krokem? Řešíte nějaký vztahový problém? Máte krizi? Se vším se můžete obrátit na karty!

Věštit vám bude jedna z nejzkušenějších kartářek Věštírny Hanka Justýna Albrechtová, kterou vám představíme příští pátek v rozhovoru.

Pravidla soutěže

Soutěž bude rozdělena do tří otázek, které budeme postupně uveřejňovat. Pokud odpovíte na všechny tři otázky správně, dostanete se do slosování a máte šanci vyhrát věštbu.

Kdy bude možné odpovídat na jednotlivé otázky?

  • 1. otázka: 25. února až 7. března 2011
  • 2. otázka: 4. března až 14. března 2011
  • 3. otázka: 11. března až 21. března 2011

Správné odpovědi najdete buď na stránkách Věštírny Květy Fialové, anebo ve článku, který o Věštírně a jejích věštcích vyjde v magazínu Žena-in.cz.

Výherkyni věštby vylosujeme v úterý 22. března 2011.

Odpovídat můžete zde...

Co je Věštírna Květy Fialové?

vestirna

Věštírna funguje na internetu a po telefonu. Telefonovat můžete on-line přihlášeným věštcům, jejichž práci pak sledujete pomocí webové kamery.

S věštci z internetové věštírny se ale můžete setkat i osobně na Festivalech věštění Květy Fialové, které většinou (když jí to zdravotní stav dovolí) uvádí sama paní Fialová. Ten nejbližší se bude konat u příležitosti festivalu Ezoterika na pražském Výstavišti 8. až 10. dubna 2011.

Na stránkách věštírny najdete také věštbu dne, týdenní horoskop, videorozhovory s věštci a mnoho dalšího. Do budoucna chystá věštírna i speciální SMS poradnu.

Kam dál?

Reklama