trapnost

Na světě je nový hit, a tím je sotva dva měsíce starý blog, kde můžete sdílet s ostatními své nejtrapnější rodinné fotografie. Je to fakt bomba, denně ho navštíví 2 miliony čtenářů!

trapnost

Najdete ho na adrese www.awkwardfamilyphotos.com a máte hned dvě možnosti, jak s ním naložit. Buď si jen zalistujete v jeho stránkách a pobavíte se nepovedenými výtvory druhých, nebo sami přihodíte svou trochu do internetu. Můžete na tom totiž vydělat.

Budou-li vaše příspěvky dost na „úrovni“, což znamená trumfnou-li svou trapností většinu ostatních, čekejte, že vás osloví zástupci významných světových vydavatelství, kteří v současnosti soupeří o smlouvu na vydání knížek s těmi nejúspěšnějšími.

trapnost

trapnost

tt

tt

tt

tt

My pro všechny váhavce se smyslem pro humor vyhlašujeme jedno zahřívací kolo, kde si můžete předem ověřit, zda jste dost trapní. Na redakce@zena-in.cz posílejte své vybrané umělecké kousky z domácího alba. My je uveřejníme a společně vybereme vítěze. Ten nejen že dostane dárek od nás, ale třeba bude mít i velkou šanci uspět ve světovém měřítku na zmíněných stránkách...:)

Reklama