Hrajeme měsíční hádankovou soutěž o kuchařku a zdravý balíček. V ní je tentokrát vaším úkolem přiřadit k sobě jeden slavný pár podle fotografií. Tak schválně, kdo ke komu patří?

Hádanková soutěž pokračuje. Uhodněte, které z následujících osobností tvoří pár? Prozradím vám, že na šesti tvářích najdete známé herečky a herce, ale mezi nimi jen jeden pár. Vším úkolem je, určit ho!

obrazekobrazekobrazek

obrazekobrazek obrazek

Tak co, víte? Pokud ano, jistě pro vás není problém, napsat do připraveného odpovědního boxu dvě jména, která pár tvoří, tak směle do toho!

Soutěžit můžete do 31.5.2012, 8.00 hodin.

Odpověď rozhodně nevkládejte do diskuze pod touto novinkou! Vyzrazení, nebo přílišná nápověda, bude ohodnocena vyloučením ze soutěže.

Co můžete vyhrát?

kuchV této hádanakové soutěži můžete získat dvě ceny: balíček plný zdravý od firmy Noventis a knížku Kuchařka pro mou dceru autorky Jany Zatloukalové (SMARTpress)...

Balíček plný zdraví od firmy Noventis obsahuje...

  • 2x60 kapslí potravinového doplňku Koenzym Q10
  • 40 kapslí doplňku stravy Omega-3 Max
  • 30 tabletek doplňku stravy Karnitin

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 15. 5. 2012 do 15. 6. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Kuchařka pro mou dceru. Pokud odpovíte správně alespoň na 10 hádanek, zařadíte se také do slosování o zdravý balíček od firmy Noventis.

karnitomegakoen

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama