Tentokrát se nebudu vydávat za tajuplnou osobu, ale za tajuplný rok. Vaším úkolem bude pomocí indícií, které najdete poschovávané v dnešních článcích, určit, o jaký rok se jedná. Pozor! Indície se budou objevovat postupně! Až si budete jistá, můžete svou odpověď zapsat ZDE (klikněte!). Tipovat budete moci až do zítřejších osmi hodin ráno.

 

Ale abyste neřekly, že vám nedám žádnou informaci do začátku, tak vám něco málo o tom záhadném roku řeknu. Jedna ženská organizace v tomto roce podnikla křížovou výpravu proti líbání. Předsedkyně tohoto sdružení tvrdila, že líbání je velmi barbarské, nezdravé a musí se odstranit, a pokud se mu nedá zcela vyhnout, měla by se ústa před líbáním alespoň dezinfikovat.

 

V témže roce také postihla Indii krutá sucha, která vedla k hladomoru. Indii poskytovaly pomoc všechny státy, ale bohužel to nestačilo. Na následky sucha a hladu zemřely miliony Indů.

 

Pokud se vám povede uhodnout tajemný rok, můžete vyhrát lak na vlasy od L’OREAL Paris, který opravdu není z tajuplného roku. Tak neváhejte a hledejte další indície a tipujte si, o jaký rok se jedná.

Reklama