Na dnešek jsme si pro vás připravili opravdu originální soutěž! No, možná tak originální není, ale zábavná bude určitě. Všechny znáte známou hru Lodě. Dva čtverce 10x10 kostiček. Můžete si ji zahrát kdykoliv chcete také na našich stránkách. Dnes jsme ji ale upravili. Obvykle máte v jednom poli lodě schované a v druhém odstřelujete lodě protihráči. Dnes budeme vašim protihráčem my. Máte i tu výhodu, že my vás rozhodně odstřelovat nebudeme. Budete se strefovat jen vy do nás.

 

Lodě už jsme ukryli a teď je vašim úkolem zamířit a vypálit. Pokud možno zasáhnout. Lodě, které jsme ukryli (i v jakém počtu) můžete vidět na obrázku. Pozor, mohou být různě přetočené a ani jedna loď se nebude dotýkat druhé! Strefovat se do nich budete moci každou čtvrt hodinu, čili v celou patnáct, v celou a půl, v celou a tři čtvrtě a v celou. První výstřel můžete provést v 10:45. Zásah se bude počítat vždy tomu, kdo bude nejblíže k tomuto času. Vyhraje ta z vás, které se během přestřelky povede udělat nejvíce zásahů.

 

Každé dvě hodiny zde zveřejníme herní čtverec, na kterém uvidíte, jak jste ve své střelbě úspěšné. Nu, a nejúspěšnější z vás vyhraje Fytofontana Aloe Vera gel. Tak neváhejte a perte to do nás! ;)

 

A jak to zatím vypadá, můžete vidět na obrázku ;)

 

Dnešní střelci: 

Matelka: 3 zásahy
Majucha: 5 zásahů
Zdeňucha: 5 zásahů

Pavla_b: 4 zásah 

 

 

 

 

 

Tak už byla potopena poslední lodička. Večer sem hodím aktuální obrázek, abyste viděly své výstřely a taky tu bude viset, kdo byl dnes nejlepší střelec (Majucha a Zdeňucha), na kterého čeká malé překvapení! Ovšem absolutního vítěze se dozvíte až zítra! Musíme vás trochu napínat ;)

Reklama