Soutěž startuje!

V dnešním vydání jste si jistě všimli článku o paní Marii. Nemáme s ní nic společného, jen jsme využili jejích specifických návštěv u nás a poprosili tým odborníků o pomoc při kompletování jejího deníčku.

Je to součást startující hry, která doplnila dnešní téma STRAŠIDLA A STRAŠIDELNÉ HISTORKY.

Kdo vlastně paní Marie je, to je tak trochu na vás. Vaším úkolem je dokončit první díl deníčku tak, jak si paní Marii ve světle těchto nových souvislostí představujete právě vy.

Kdo si rád hraje a má trochu literárního ducha, je právě jeho čas.

Do pondělí 12:00 můžete zasílat vaše střípky prvního dílu deníčku na naši adresu redakce@zena-in.cz. Z došlých dílů vybere tým ten, který nejlépe odpovídá dosavadním studiím o této osobnosti a odměníme autora kvalitní počítačovou hrou King Kong.
Vybraný díl pochopitelně uveřejníme spolu s částí následujícího dílu deníku.
Dnes si vyprávíme strašidelné historky! Kdo to umí zařídit tak, aby nám běhal po zádech mráz? Kdo nás při pátku vystraší? Kdo se bojí a čeho? Bojíte se tmy? Bála jste se jako malá v lese? Nebo i něčeho doma?
Měla jsem jako malá panenku Barbie s fosforeskujícími šaty, a když jsem v noci otevřela oči, celé svítily. Barbie ve stínu těch šatů byla pro mě snad největší domácí noční strašidlo... Měli jste i vy hračku, které jste se v noci báli?

Pište nám na redakce@zena-in.cz
Reklama