Milé čtenářky, spolu s českou společností SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ  ve spolupráci s naším portálem www.zena-in.cz jsme pro vás připravili krásnou soutěž, kde můžete vyhrát skvělé ceny! Hlavní výhrou je vestavná pyrolytická trouba Gorenje BOP637E20XG. Více najdete zde (klikni). Dalších devět čtenářek získá knihu Levně a chutně vaříme s Novou.

Soutěžní úkol:

Společnost SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ  připravila pro své zákazníky, kteří plánují nákup kuchyně skvělého pomocníka – Easy plánovač, díky kterému budete mít návrh kuchyně velmi rychle hotov.  V rámci této soutěže bude soutěžním úkolem, abyste si tento plánovač nezávazně vyzkoušeli a poslali nám na redakční e-mail soutez@zena-in.cz váš návrh kuchyně.

Siko

Jak s  Easy plánovačem pracovat?

To se dozvíte velmi jednoduše buď na stránkách www.siko.cz  nebo díky názornému videu, které najdete na této stránce: www.siko.cz/kuchyne/pred-nakupem-kuchyne/easy-planovac-kuchyni. My jsme jej v redakci vyzkoušeli, pokud si pozorně prohlédnete video či přečtete návod, pochopíte postup. Návrh kuchyně si můžete realizovat v modelu 2D nebo 3D. V modelu 2D máte lepší představu o umístění jednotlivých skříněk. Když máte celou kuchyň navrhnutou dle vašich představ, překlikněte si na model 3D a kuchyň vašich snů uvidíte prostorově v celé kráse.

Vychytávka pro Váš návrh kuchyně:

Chtěli byste vyzkoušet, jestli nebudou někde překážet otevřená dvířka skříněk, jak se vyklápí horní skříňky nebo otevírají zásuvky? Jednoduše nakouknout dovnitř?  Můžete!

Vyzkoušejte to přímo ve Vašem návrhu, v plánovači. Označte požadovanou skříňku, stiskněte klávesu SHIFT + levé tlačítko myši a otevřete/ zavřete libovolná dvířka skříněk. Je to EASY.

Jak si uložit soubor s návrhem kuchyně:

Pro uložení pouze obrázku vašeho návrhu použijte ikony „fotoaparátu“ – obrázek návrhu se vám uloží, kam budete chtít a vy jej následně jako soubor jpg můžete jednoduše přeposlat emailem.  Pokud vás návrhy pro novou kuchyň nadchnou natolik, ze vás bude zajímat i podrobný rozpočet všech komponentů kuchyně,  projděte plánovačem až do konce,  vytvořte si uživatelský účet - zaregistrujte se a vaše návrhy budete mít uloženy ve svém účtu. Budete se k nim moci kdykoliv vrátit, popřípadě s nimi pracovat dále, upravovat je. Systém vám návrhy uloží jako soubor pdf, který nám také bez problémů budete moci zaslat emailem na soutez@zena-in.cz

Levně a chutně vaříme s Novou.Soutěžním úkolem je tedy zaslání vámi vytvořeného návrhu kuchyně pomocí Easy plánovače SIKO na náš redakční email soutez@zena-in.cz. Jde nám o tvorbu návrhu, nemusíte, ale můžete zasílat podrobný návrh spolu s finálním rozpočtem – to necháme na vás, protože k finálnímu rozpočtu je nutná registrace.

Spolu se zástupci společnosti SIKO vybereme za zaslaných návrhů kuchyní  1 výherce vestavné trouby. Dalších 9 výherkyň získá od redakce krásnou knížku, kterou můžete využít v kuchyni - Levně a chutně vaříme s Novou.

Podmínkou je registrace na www.zena-in.cz – abyste mohli dotazník vyplnit, musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaní a přihlášení. Podmínkou soutěže je také souhlas s předáním vašeho kontaktu společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ (jméno, email, telefon).

Souhlas s předáním kontaktů nám vyplňte na této stránce (KLIKNI).

Výzva trvá od 17. 8. 2015 do 20. 9. 2015

Vyhlášení výsledku výzvy a výběru čtenářky proběhne do 30. 9. 2015

Těšíme se na vaše návrhy!

Siko

 

Pokud chcete soutěžit o vestavnou troubu Gorenje v hodnotě 14 990Kč, musíte splnit 2 soutěžní úkoly!

1.   Naplánovat si kuchyni pomocí Easy plánovače SIKO a návrh zaslat na náš redakční email soutez@zena-in.cz

2.   Vyplnit anketní otázky na souhlas s předáním kontaktů společnosti SIKO. Otázky vyplníte na této stránce (KLIKNI). Vyplněny musí být všechny otázky

Jaká je hlavní výhra? Na co se můžete těšit?

Gorenje

Každá trouba Gorenje je malá továrna zázraků. Probíhá v ní tisíc fyzikálních procesů, ovládaných a dokonale řízených ke konečnému výsledku - dokonalé chuti. Roky pečlivého výzkumu v oblasti pečení, smažení a napařování, vedly k vyvinutí široké škály funkcí a vlastností, díky kterým se nyní vaše vaření stává zážitkem.

Trouby Gorenje jsou užitečnými asistenty, kteří myslí na všechny detaily. Jejich inovativní oblý tvar rozděluje rovnoměrně horký vzduch po celém vnitřku trouby. Modely vybavené nemodernějším a nejúčinnějším způsobem čištění, kterým je PYROCLEAN (pyrolytické čištění), výrazně zjednoduší vaši práci spojenou s údržbou trouby. Vysoká teplota čištění až do 500°C zanechá troubu úplně čistou, bez stop mastnoty. Na konci programu jen utřete zbytky bez, potřeby použití čistícího prostředku. Šetrné čištění trvá 90 minut, středně silné čištění trvá do 120 minut, zatímco velmi intenzivní čištění zabere 150 minut, efekt závisí na délce trvání. Trouba je během a těsně po ukončení čištění uzamčena, čímž zabraňuje možnému otevření dětmi.

Reklama