Dnes začíná soutěžní kvíz plný krásných výher! Zapojte se do soutěže a těšte se, že vyhrajete třeba zrovna právě vy pěkný balíček s osvěžovači vzduchu Brise.

 

Určitě nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že většina z vás miluje vůně. Konečně, která žena ne? Která žena se nezastaví v parfumerii, aby přivoněla k té či oné novince a která žena, nemá radost, když dostane nádherně vonící parfém?

 

Vůně nás zkrátka doprovází celým naším životem. Obklopují nás jak rozkvetlá louka, pohladí nás po duši a někdy dokonce i vykouzlí úsměv.

 

My vám v tomto novém kvízu nabízíme jedinečnou možnost, jak proměnit svůj domov v místo, kde se budete cítit doslova jako v ráji nejen vy, ale i celá vaše rodina.

 

Deset z vás má totiž možnost vyhrát kouzelný balíček osvěžovačů vzduchu značky Brise. Ty z vás, které tuto značku znají, jistě vědí, že Brise skutečně dokáže z vašeho domova udělat ráj na Zemi, dokáže vyčarovat místo plné té nejkouzelnější vůně a v neposlední řadě navodit skutečné teplo domova...

 

Co můžete vyhrát? První tři výherkyně získají větší balíček, ostatních sedm získá menší balíček. Na co se můžete těšit?

 

10 x Brise aerosol

10 x Brise One Touch

10 x Brise Auto

 

Ve větším balíčku navíc najdete:

3 x Brise Circul'air

3 x Brise svíčka 3v1

 

 

Pokud tedy máte soutěživého ducha a chcete váš domov proměnit v útulné, rodinné hnízdo, neváhejte a vrhněte se do soutěže!

„Brise. Voňavá náruč vašeho domova.“

 

Soutěž naleznete ZDE

Reklama