Minulý týden jste se mohla zapojit do diskuse o balíček s produkty Rexona. Téma bylo, co nejraději nosíte, jaké barvy, v čem se cítíte dobře a proč. Které tři z vás, vyhrávají balíčky s produkty Rexona Invisible Black + White? 

Krásné, voňavé balíčky vyhrávají:

  • Elis19
  • Jandywoman
  • Miuka

Více o výzkumu spojeném se soutěží se dočtete ZDE.

Z celorepublikového průzkumu značky Rexona zaměřeného na preferované barevné kombinace oblečení vyplynulo, že Češi jsou černo-bílý národ. Nejčastější v tuzemských šatnících je jednoznačně černá (53 %) a mezi tři oblíbené barvy se řadí i bílá (24 %).

Češi rádi volí obě barvy i přesto, že často musejí bojovat s nežádoucími skvrnami způsobenými potem či antiperspiranty. Rexona jim coby odborník na tuto problematiku nabízí řešení. Tím je řada dámských i pánských antiperspirantů Rexona Invisible Black + White, která spolehlivě bojuje proti žlutým skvrnám na bílém a bílým stopám na černém oblečení. Navíc poskytne i 48hodinovou ochranu proti pocení.

Černé oděvy jsou téměř stejnou měrou zastoupeny v šatnících obou pohlaví, převládají především u vysokoškoláků a za svou ji přijali zejména obyvatelé velkých měst. Lidé z Vysočiny dokonce uváděli až 70% podíl oblečení černé barvy ve svém šatníku. Na druhém místě co do oblíbenosti barev se podle průzkumu značky Rexona umístila modrá (48 %). Zhruba třetina ze všech respondentů má ve svém šatníku do pěti černých svršků a 31 % z nich vlastní až deset kusů. Více oděvů černé barvy se podle průzkumu nachází v garderobě žen. Obě pohlaví s podílem přes 40 % uváděla shodný počet bílého oblečení (1–5 kusů).

safs

„Popularitu černé a bílé barvy pozoruji v České republice už mnoho let. Ženy mají tendenci halit se do černé, protože chtějí vypadat elegantně a opticky štíhlejší. Muži pro formální outfity volí často typickou bílou nebo světle modrou košili,“ potvrzuje výsledky průzkumu módní stylistka Centra Chodov Tatiana Sladíková. „Společenským faux pas, na jež by si ale všichni měli dát pozor, jsou pak bílé stopy právě na černém oblečení nebo nežádoucí žluté skvrny na bílém, které celkový dojem z outfitu velmi kazí,“ doplňuje odbornice na módní styl.

Řada dámských i pánských antiperspirantů Rexona Invisible Black + White představuje dosud nejúčinnější produkt značky Rexona, který spolehlivě bojuje proti žlutým skvrnám na bílém a bílým stopám na černém oblečení. Samozřejmostí je také 48hodinová ochrana proti pocení. Pánský antiperspirant Rexona Invisible Black + White ve spreji navíc aktuálně zvítězil ve velkém testu antiperspirantů pro muže, který proběhl ve Státním zdravotním ústavu. Muži ocenili nejen jeho 48hodinovou prevenci proti pocení, účinnou i při namáhavých činnostech, ale zejména spolehlivou ochranu před skvrnami na oděvu. Antiperspiranty Rexona Invisible Black + White jsou za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 77,90 Kč k dostání v podobě spreje či tuhého antiperspirantu a v dámské řadě také v kuličkové variantě.

Reklama