Kolikrát můžete udělat něco poprvé? Co si zkusit roli modelky? Poprvé nebo alespoň jednou v životě se nechat dokonale nalíčit a učesat od profesionálek, které spolupracují třeba s časopisem Elle. Stačí, když se zapojíte do soutěže s novou kolekcí dámských džínů Levi's®.

Levis

Jak vyhrát?

Zachyťte své první okamžiky v nových leviskách z řady 700. Prostě zajděte do některého z obchodů, vyzkoušejte je a vyfoťte se. Džíny si kupovat nemusíte, i když možná neodoláte. J Důležitý je co nejoriginálnější styling. Foto nasdílejte na facebook Levi’s® a také na svůj, krátce popište, co prvního byste v nových džínách podnikla, a přidejte hashtag #LadiesInLevis. Buďte kreativní, protože porota vybere ty nejzajímavější a nejnápaditější příspěvky.

Levis

Kdy se soutěží?

Soutěž probíhá od pondělí 14. září do neděle 18. října 2015. Nejlepších 10 vyhraje profesionální focení a 20 džínovou bundu, kterou si může nechat doladit cvočky, nášivkami i výšivkami v některém z Levi’s® Tailor Shopů. Podrobnosti najdete zde.

Za zkoušku rozhodně stojí

Pokud se nechcete zapojit do soutěže, tak přijďte ty nové levisky aspoň vyzkoušet. Jsou totiž… dokonalé. Příjemné a pohodlné a sexy a… Řada 700 je z nejmodernějšího strečového denimu, který se nevytahuje, takže na povolená kolena můžete zapomenout. Prostě se v nich budete cítit skvěle a vypadat ještě líp.

Levis

Vyberte si svoji barvu a střih – nejvíc sexy jsou Super Skinny 710, které maximálně obepínají postavu; Skinny 711 jsou o malinko volněji střižené. Džíny 721 High-Rise Skinny s jejich úzkým střihem a vyšším pasem milují progresivní holky, třeba blogerky; méně upnuté džíny 712 Slim představují nadčasovou eleganci. Dalším kouskem jsou džíny 714 Straight s neutrálním rovným střihem a džíny Bootcut s označením 715 lichotí postavě a opticky prodlužují nohy.

Levis

Pro inspiraci se podívejte, jak nové levisky Super Skinny zkombinovala Nicole z blogu A Cup Of Style.

Prostě se ukaž jako #LadiesInLevis!

Reklama