ponici.jpg

Příběhy titulu Poníci v akci se odehrávají v srdci čarovné země Equestrie, kde vládnou takzvané elementy harmonie: Laskavost, Smích, Štědrost, Poctivost a Věrnost, které zastupuje pět pony slečen. Tyto elementy pojí ještě šestý element – Magie v čele se šestou pony dívkou Twilight Sparkle. Tak aby mohly elementy splynout, musí mezi nimi přeskočit jiskra Přátelství a přesně o hledání této harmonie jsou příběhy poníků ze světa My Little Pony.

V novém titulu My Little Pony: Poníci v akci najdete několik samostatných uzavřených příběhů. S plachou Fluttershy se můžete vydat na školní sraz, Pinkie Pie bude péct velice důležitý dort a s princeznou Lunou můžete vyřešit složitou detektivní záhadu. A co výlet do cizího mozku? To hravě zvládnete s Twilight Sparkle!

My Little Pony: Poníci v akci je již čtvrtým titulem v oblíbené edici Můj první komiks, kterou založilo pod značkou CREW KIDS komiksové nakladatelství, Nakladatelství CREW.

Jak se soutěže zúčastnit?

Napiště nám do komentářů, kterého elementu si vážíte nejvíce a proč. Pět z vás odměníme knihou. Soutěžit můžete celý víkend až do pondělí 25. 5. Ve 12:00 bude soutěž ukončena. Těšíme se na vaše komentáře.
Komentovat mohou jen registrované čtenářky. Rychlou registraci zvládnete zde.

Uložit

5ec5033bcf417obrazek.png

Reklama