Spočítejte, kolik je obrázku květin a vyhrajte kytici čerstvých květin s donáškou až domů, a to každý měsíc! Odměněno bude 100 výherkyň. Soutěž končí 31. května 2003, takže neváhejte :-) !

Webové stránky plné vůně a hydratace. To jsou stránky o kosmetice Dove. Na webových stránkách www.dovekosmetika.cz se od poloviny dubna můžete podrobně seznámit nejen s celým portfoliem značky Dove, ale tyto stránky poskytují i informace atraktivní pro každou z nás, tedy rady pro péči o tělo a vlasy.

Na webových stránkách jsou také připraveny zajímavosti o historii a vývoji značky Dove. Na těchto stránkách nalezneme měsíčník „Dove radí“ o osobní hygieně (mytí a koupele), tělové hygieně (tělová mléka a krémy), péči o vlasy a o deodorantech.

Výrobky Dove jsou známy svým obsahem neutrálních čistících látek a ¼ hydratačního krému, díky které se při každém použití doplňují do pokožky látky, které jsou důležité pro hydrataci, pružnost, zdraví a mladý vzhled kůže. Dove je každodenním řešením pro všechny, kteří chtějí své pokožce dopřát hodnotnou péči.

Protože jsou stránky www.dovekosmetika.cz plné vůně, probíhá zde Velká květinová soutěž! A jak lze získat květiny domů až do konce roku? Značka Dove připravila tuto atraktivní soutěž od 14. dubna do 31. května. Vyhrát můžete kytici čerstvých květin s donáškou až domů, a to každý měsíc. Odměněno bude 100 výherkyň v ČR! Soutěž probíhá na vybraných místech prodeje kosmetiky Dove a je velmi jednoduchá.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku: „Kolik květin je na obrázku?“, přiložit etikety ze dvou libovolných výrobků vlasové péče Dove a odeslat kupon na danou adresu. Pokud bude přímo v obchodě hosteska, lze získat na místě další květinové výhry!

Máte rády kosmetiku Dove? ¨

Pokud budete navštěvovat stránky www.dovekosmetika.cz , dozvíte se průběžně spoustu zajímavých věcí a budete moci soutěžit v soutěžích, které se připravují.