Dětská sedátka jsou skvělým pomocníkem pro každou maminku. Potřebujete si chvilku oddechnout a jen společně odpočívat? Sedátko jemně vibruje, lehce tak Vaše miminko ukolébá ke spánku a uklidní ho. Měla byste ráda pár minut na žehlení prádla?

caro

Hrazdička s doplňky poslouží jako bavič, pokud potřebujete mít volné ruce. Navíc posiluje motoriku a smysly carodítěte. To tak může bezpečně pozorovat dění kolem sebe díky tříbodovým popruhům. Zkrátka perfektní partner při vývoji a výchově dítěte stejně jako nápoj CARO!

Chtěla byste toto uklidňující sedátko i pro vaše miminko?

Připravili jsme pro vás soutěž, kde je jich ve hře rovnou 60!

caroStačí si zakoupit Nestlé CARO od 3. 4. 2017 do 28. 4. 2017 a poslat SMS s datem nákupu a schovat si účtenku.  Šedesát šťastných, náhodně vybraných soutěžících, vyhrává oblíbená lehátka značky Fisher-Price v barvách jara. Maminky, kupte cereální nápoj CARO pro celou svou rodinu a začněte tak každý den se správným životným stylem. CARO je výhradně z obilovin a čekanky, dobře stravitelné díky vláknině a pro zdraví maminky i bez kofeinu, konzervantů a ochucovadel.

Více informací k soutěži o sedátko najdete na www.caro.cz 

Nestlé Caro Original je k dostání v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 91,90 Kč (200 g) a Nestlé Caro Active za 91,90 Kč (180 g).

Reklama