Také dnes pro vás máme oblíbenou hledací soutěž, v níž můžete vyhrát krásné ceny! Tentokrát jsou to balíčky s 10 vůněmi od značky Oriflame. Soutěží se až do neděle, každý všední den vyhraje jedna z vás, na poslední hledání máte čas celý víkend! Zkuste to taky!

Pravidla

Celkem ve dvaceti článcích magazínu, které vyšly od 15. března 2014, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

ct

Připomínáme, že k tomu, abyste měla šanci vyhrát, musíte najít všech 20 soutěžních obrázků! Abyste mohla soutěžit, musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaná a přihlášená.

O co hrajeme?

V soutěži jsou dva druhy vůní – jedna pro ženy, druhá pro muže. Pro vás je určena vůně Volare od Oriflame, pro vašeho partnera vůně Ultimate! V každém balíčku budou obě dvě vůně!

volareulti

Každý den, od úterý do neděle (sobota a neděle je za jeden den), vyhraje jedna z vás, celkem tedy 5 soutěžících! A to už stojí za to, co říkáte?

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 15. března 2014, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž probíhá i dnes, ve čtvrtek 3. 4. 2014 od 8 do 24 hodin. A celkem potrvá až do neděle 6. 4. 2014 do 24 hodin.

Hodně štěstí!

Reklama