Máme pro vás další soutěž, tentokrát o kosmetiku Mary Kay a čokoládu Milka. Soutěžte taky! Je to jednoduché, stačí najít 10 obrázků a výhra může být vaše!

Pravidla jsou jednoduchá a vyhrát může každá přihlášená čtenářka, která splní jednoduché podmínky. Hrajeme o tři balíčky kosmetiky Mary Kay: Lash Love řasenka, minerální oční stín, lak na nehty a lesk na rty, a k tomu o tři čokolády Milka Pralinés ve tvaru srdce. To znamená, že výhru získají hned tři z vás!

Pravidla

Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od 10. dubna 2013, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

mary

Připomínáme, že k tomu, abyste měla šanci vyhrát, musíte najít všech 10 soutěžních obrázků!

O co hrajeme?

V soutěži jsou tři balíčky kosmetiky Mary Kay: Lash Love řasenka, minerální oční stín, lak na nehty a lesk na rty, a k tomu o tři čokolády Milka Pralinés ve tvaru srdce.

hled

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 10. dubna 2013, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná ještě dnes, 24. 4. 2013 v 16 hodin a končí v pátek 26. 4. 2013 v 18 hodin. Vítězku soutěže vyhlásíme v pondělí 29. 4. 2013. Hodně štěstí!

Reklama