Milé maminky, připravili jsme pro vás krásnou soutěž, do které se můžete hned zapojit! Zúčastněte se i vy naší soutěže a získejte ZDARMA batolecí mléko Nutrilon Pronutra 800g dle vlastního výběru spolu s ovocnou mléčnou kaší Nutrilon Pronutra s černým rybízem!

A co můžete vyhrát?

Batolecí mléka Nutrilon Pronutra jsou přizpůsobena výživovým potřebám batolat. Pro úspěšný rozvoj dětí v batolecím věku proto obsahují:

  • vitamíny A, C a D přispívající ke správné funkci imunity
  • LCP mastné kyseliny důležité pro vývoj mozku*
  • klinicky testovanou směs prebiotických oligosacharidů scGOS/lcFOS (9:1), která byla vyvinuta na základě 30 let výzkumu mateřského mléka

 *Kyselina alfa-linolenová přispívá k rozvoji mozku.

Batolecí mléka Nutrilon Pronutra

Objevte i vy přírodní chuť černého rybízu a celozrnné obiloviny v mléčné kaši Nutrilon Pronutra. Kaše je vhodná pro děti od ukončeného 8. měsíce a neobsahuje žádná barviva ani konzervační látky* a je bez cukru**!

*Dle legislativy

** Obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry.

Zapojte se do soutěže, ve které 10 z Vás vyhraje produkty Nutrilon Pronutra. V balíčku se můžete těšit na batolecí mléko Nutrilon Pronutra 800 g dle vlastního výběru spolu s ovocnou mléčnou kaší Nutrilon Pronutra s černým rybízem!

K výhře batolecího mléka Nutrilon Pronutra podle vlastního výběru stačí odpovědět na soutěžní otázku a v anketě označit mléko, které byste chtěla vyhrát.

Soutěž se soutěžní otázkou najdete v rubrice Soutěže ZDE.

Označení mléka Nutrilon Pronutra v případě výhry najdete ZDE.

Nezapomeňte, že pro možnost soutěže musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaná a přihlášená. Registraci najdete zde zena-in.cz/registrace

Potravina pro zvláštní výživu. Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Způsob použití a další informace na webových stránkách www.nutriklub.cz a na infolince 800 110 000.

Reklama