Filmů, které mě rozbrečely, byste napočítaly určitě mnohem víc, ale dnes máme zvířátkové téma a tak to budou filmy se zvířaty, které mě dojímají nejvíc.

Bude jich celkem pět. Mohu je vidět stále dokola, můžu si stokrát říkat, „holka nebul, je to jenom film“, ale nemohu si pomoct. Možná to máte stejně.

Snad vám dám nápovědy, které vás nezmatou, ale dovedou úspěšně k cíli, to znamená ke správné odpovědi.

1. Na tomto filmu jsem byla se svými dcerami a při závěrečných titulcích jsem si utírala slzy a styděla se, když rozsvítili. „Mami, proč brečíš, vždyť to dobře dopadlo?“ I dobré konce bývají dojemné, když se připojí zpomalený záběr a srdcervoucí hudba. Jde o obrovské, dravé, divoce žijící zvíře. Film je o přátelství tohoto obdivuhodného tvora s malých chlapcem. Jednou zachráníš život ty mně, podruhé já tobě, tak by mohl znít základní motiv filmu.

2.  Jeden z nejslavnějších psích hrdinů všech dob. V tomto případě se jedná o fenku. Velice krásnou, inteligentní a samozřejmě neskutečně věrnou. Díky filmu se tato rasa stala velice módní a oblíbenou, ale jak už to chodí, dnes pomalu upadá v zapomnění. Škoda.

3.  Příběh zvířete ušlechtilého, krásného, přesto osudem zmítaného. Jde z ruky do ruky, často je s ním krutě zacházeno, přesto doufá, že se jednou vrátí na rodný statek. Když už je na pokraji smrti, zubožený, vyhublý, vyčerpaný, a nikdo by za něj nedal zlámanou grešli, setká se svým zachráncem, který mu jeho sen nakonec splní.

4.  Jediný z těchto filmů nemá happyend.  Snad proto, že byl natočen podle skutečné události. Film, v něm je zvíře špičkovým sportovcem. Za svého života byl neporazitelným šampionem, a po smrti se stal legendou. Zemřel ale dřív, než mohl dožít zaslouženého odpočinku. Úspěchy se někdy nevyplácí a lidská krutost nezná hranic.

5.  Dojemný příběh opuštěného mláděte kdysi trhal návštěvní rekordy kin. Zvířecí sirotek, který by po smrti matky neměl šanci na přežití, hledá jiného dospělého, který by ho ochránil a narazí na náhradního otce. Jejich seznamovací začátky nejsou lehké, zvláště pro mládě, ale nakonec se z nich stanou kamarádi. Jedno oko nezůstane suché.

Tak co, milé ženy-in, už víte, o jaké filmy se jedná? Většinu z nich jste určitě viděly. Troufnu si odhadnout, že největší problém vám bude dělat „čtyřka“. Ale já věřím ve vaše schopnosti a jsem si jista, že i na ni přijdete.

Stačí mi pouze číslo otázky a název filmu. Víc se, prosím, nevypisujte, zdržuje to závěrečné hodnocení

Pokud budete chtít odpovídat, tak jedině kliknutím na odkaz  Poznej filmy, které mě zabrečely.

Soutěžit můžete od této chvíle až do zítřejších 7:30.

Doporučuji, abyste se neunáhlovaly a pečlivě své odpovědi zvážily. Času máte dost

Co můžete vyhrát?

Hraje se o dvě ceny - dva balíčky přírodní bylinné kosmetiky RYOR...

ryor - levanduleryor q10

  • Balíček RYOR levandule obsahuje tělové mléko a sprchový gel.
  • Balíček RYOR koenzym Q10 obsahuje denní krém s UV filtry, noční krém a tělové mléko.

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 12.3.2012 do 12.4.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček RYOR levandule. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o balíček RYOR koenzym Q10.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama