Není sice podmínkou, aby se denní soutěž vázala i na denní téma, ale možná to není od věci. Dnes budete hádat tři filmy, které se nějakým způsobem týkají bezdomovců.

Napište názvy tří filmů, ve kterých se objeví  bezdomovci. Dva jsou české a jeden hollywoodský. Zde jsou nápovědy:

  • První film je dokonce oscarový. Na hollywoodskou produkci je poměrně nezvyklý svou myšlenkovou hloubkou. Jednu z hlavních hrdinů hraje známý komik Robin Williams, který byl též na Oscara nominován, ale získala ho jeho filmová partnerka.
  • Druhý film je televizní a hlavní roli bezdomovce v něm překvapivě ztvárnil Jaromír Hanzlík. O tomto filmu se hovoří jako o jeho velkém návratu tohoto populárního herce.
  • Třetí film je hořká komedie. V jedné scéně dá manželka hlavního představitele jeho večeři bezdomovci.

Víte, o které filmy se jedná?

Můžete odpovídat kliknutí na tento odkaz POZNEJ FILMY. Odpovědi vkládejte od 8:00 až do zítřejších 7:30. Vyhodnocení najdete v zítřejších dopoledních novinkách.

Odpovědi v žádném případě nevkládejte do diskuze pod tímto článkem! Diskvalifukujete se tak z možnosti získat pěknou výhru a navíc budou stejně moderátorem diskuze smazány.

Co můžete vyhrát?

Tentokrát hrajeme o krásnou kazetu čajů PICKWICK leafs, která obsahuje...

kazeta

... čaje v pyramidových sáčcích:
cape red (rooibos a skořice),
green blossom (zelený čaj, měsíček, chrpa, růže, světlice, jasmín),
gulden darjeeling (černý čaj),
a dva skleněné šálky a podšálkyPICKWICK.
pickwicka leafs

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všení den jinou otázku) probíhá od 8.2.2012 do 8.3.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o výše zmíněný dárek PICKWICK.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

 

Reklama