Pamatujete si ještě, jaká vaše hračka z dětství byla nejoblíbenější a od koho jste ji dostala? Napište nám to do komentářů pod tuto soutěž nejpozději do pátku a připište, čím a komu z našeho výběru byste chtěla udělat radost. Celkem šest holek a kluků dostane dárek navíc. 

Hrajeme o: 

2x Na! Na! Na! Surprise Panenka v plyšovém zvířátku 2v1

image.pngFoto: MGA

Na! Na! Na! Surprise je úžasně měkoučká fashion panenka ukrytá v plyšovém zvířátku, kterým si můžete ozdobit batoh nebo kabelku. Roztomilé panenky mají překrásné uhrančivé oči. Ale byste se k panence dostali, musíte nejprve přiloženým brčkem nafouknout balónek, ve kterém je plyšové zvířátko s panenkou schované. Ten pak stačí prasknout a vystřelí z něj barevné konfety! Panenka má na čepičce kolečko se svým jménem, datem narození a charakteristikou osobnosti. V této sérii můžete narazit až na pět různých druhů panenek a jednoho malého rošťáka.

2x Crate Creatures Surprise! Příšeráček

60b508a4090ecimage.png
Foto: MGA

Děsivý a zároveň legrační – to je Crate Creatures Příšeráček. Malá strašidelná postavička, která vydává zvuky. Po rozbalení přepněte vypínač na přihrádce na baterie z režimu „try me“ na hlasitost a Příšeráček se probudí. Když ho zataháte za jazyk bude vydávat různé vtipné zvuky. Ty vyloudí také po dopadu na terč, který vznikne rozložením krabičky, ve které je Příšeráček uložen. Baterie jsou součástí balení.

Snimek-obrazovky-2021-01-19-v-22.13.37.png

Jeden holčičí knižní balíček bude obsahovat:

ho.jpg

Foto: CREW

  • Můj první komiks: DC Superhrdinky - Léto na Olympu
  • My Little Pony: Návrat královny Chrysalis
  • SpongeBob 1: Praštěné podmořské příběhy

Jeden klučičí knižní balíček bude obsahovat: 

kl.jpg

Foto: CREW

  • Můj první komiks: Batman - Plnou rychlostí
  • Můj první komiks: Iron Man - Hrdina ve zbroji
  • Pokémon 1

60b5092817ffbimage.pngFoto: CREW

Reklama