Tak dnes opět začíná vaše oblíbená „hledací“ soutěž.
Protože je léto a k létu patří slunce, láska, vůně a svěžest, připravili jsme pro vás soutěž plnou těchto věcí :-).

Od dneška (tedy pondělí) do pátku bude na Ženě-in zveřejněno 100 tmavě modrých srdcí, které patří firmě AVON. Když je všechny co nejrychleji najdete a seberete, vyhrajete!

Nebude to ale tak jednoduché.
Každý soutěžní den na stránkách přibude 20 srdíček. Srdce mohou být rozmístěná v kterékoli sekci Ženy-in a ve článcích nejdéle do data 1. 6. 2003.

Ceny jsou lákavé.
První tři nejúspěšnější získají kosmetický balíček od AVON, kde najdou výrobky z nové řady AVON PLANET SPA, a to konkrétně: osvěžující sprej na obličej a tělo s bílým čajem, čistící pleťový peeling s bílým čajem, omlazující pleťové ampulky s bílým čajem, tonizující pleťové mléko s výtažky z mořských řas a sprchový gel s výtažky z mořských řas. To získají první tři nejúspěšnější „hledačky“.
Další čtyři následující v pořadí získají balíček, kde najdou tonizující pleťové mléko s výtažky z mořských řas a sprchový gel s výtažky z mořských řas.

Pak tu jsou ale ještě tři výhry pro náhodně vybrané soutěžící, u kterých nerozhoduje počet sebraných srdcí.
Balíček pro tyto výherkyně také obsahuje tonizující pleťové mléko s výtažky z mořských řas a sprchový gel s výtažky z mořských řas.

Své osobní skóre a hlavně počet sebraných srdcí ostatních soutěžících můžete on-line sledovat na soutěžní stránce. Tam bude celkové pořadí.
Pozor! U stejného počtu sebraných srdcí se řadí soutěžící podle abecedy, ale pro vyhodnocení a určení vítěze rozhoduje nejrychlejší čas!

Takže mnoho zdaru přeje redakce!