Mnoho z Vás by si přálo otestovat kosmetiku Derma Genesis. Připravili jsme proto pro Vás soutěž, ve které si můžete o tuto řadu z laboratoří L´Oréal zahrát!

Každá z vás se může stát členkou našeho testovacího týmu! Stačí správně odpovědět v našem kvízu, který najdete ZDE!

 

Ze správných odpovědí vylosujeme tým třiceti z vás, které obdrží zdarma výrobky Derma Genesis v celkové hodnotě 1686 Kč. Po měsíční kúře nám čtenářky, které budou Derma Genesis testovat, zašlou odpovědi na další otázky, které se budou týkat průběhu testování. Pokud se probojujete mezi tuto šťastnou třicítku, vyhrajete hned dvakrát! Jak? Jakmile obdržíme odpovědi na otázky o průběhu kúry, dostanou „testerky“ další balíček kosmetiky z laboratoří L´Oréal Paris, tentokrát v hodnotě 607 Kč.

 

Co přesně můžete vyhrát?

 

Testovací kosmetická řada Derma Genesis v hodnotě 1686 Kč obsahuje:

 

Sérum

Vodný gel obohacený o vysoké množství kyseliny hyaluronové. Obsahuje hydrofilní silikon pro vysokou hebkost pleti. Zjemňuje a rozjasňuje pleť, zajišťuje její dokonalou hydrataci. 

Doporučuje se nanášet před denním krémem Derma Genesis, ale můžete používat i samostatně.

 

Denní krém

Působí v dokonalé součinnosti s pokožkou.

Vypíná a rozjaňuje pleť. Budete vypadat mladší!

 

Noční krém

Je přizpůsobený biologickému rytmu kůže během noci, kdy je regenerační aktivita intenzivnější než přes den. Obsahuje extrakt z řas, který stimuluje obnovu keratinocytů*, čímž se posiluje obnova buněk. 

 

Oční krém

Přípravek je speciálně přizpůsobený citlivé pokožce v okolí očí a byl testován pod dohledem dermatologů a oftalmologů. Maximální krása očí: účinkuje proti jemným vráskám i proti tmavým kruhům.

 

S těmito výrobky se můžete více seznámit v naší příloze Pro krásu!

 

Druhá Cena pro „testovací“ tým:

 

Perfect Slim Laser

Remodelační koncentrát proti přetrvávající celulitidě. Některé zóny těla jsou předurčeny k tomu, aby vytvářely rezervy a zásobu tuků – zejména boky, hýždě a stehna. Hlavně v těchto partiích se tak může vytvořit přetrvávající a neústupná celulitida, která deformuje postavu – proto je tu Perfect Slim Laser.

 

 

 

Nutribronze Slim

Tělové mléko s efektem lehkého opálení a dále se zeštíhlujícím efektem. Nikdy nebudete vypadat štíhleji, než když je Vaše pokožka opálená. Proč? Postava působí štíhlejším dojmem, pomerančová kůže je méně patrná. Představujeme Vám každodenní hydratační mléko s efektem postupného opálení, navíc obohacené o Pro-drainyl, který vyhladí pomerančovou kůži a optické zeštíhlení postavy.

 

 

 

 

Demaq Expert
Odličovací kapesníčky. Zajistí vám kompletní odlíčení v jediném okamžiku. Vhodné na obličej, rty i oči.

 

 

 

 

 

Chtěla byste vyzkoušet výrobky Derma Genesis a vyhrát hned dvakrát? Odpovězte správně na naše otázky v soutěži ZDE a máte šanci!

 

Reklama