Všem soutěžícím děkujeme za krásné a mnohdy dojemné vyznání pro ženy, které pro vás v životě mnoho zmanenají.

Soutěžní úkol byl jednoduchý: Napsat svá vyznání, co pro vás maminka znamená, jaká je, zač jste jí vděčná, proč jí chcete tímto dárkem udělat radost.... Pokud chcete tuto výhru věnovat kamarádce, napište nám jaký s kamarádkou máte vztah, proč právě jí chcete tuto výhru věnovat...

milkakolaz.jpg

Gratulujeme těmto výhercům:

Všechny maminky jsou moc a moc důležité, proto jsem ráda, že se takový svátek slaví. Slavíme ho každý rok, i přestože jsem už pár let taky maminka, na tu svoji nezapomenu nikdy, je totiž pro mne jediná na světě. Těžko popsat vše, co pro mne znamená a co jsem jí vděčná, ale hlavně jsem vděčná za každý den, co je na světě, a i když bydlíme od sebe docela daleko, voláme a píšeme si každý den. Je pro mne ta nej :-)
Simona P.

Milá maminko, nikdy ti nebudu dostatečně vděčná za to, že jsi právě TY moje maminka. Stála jsi po mém boku v mnoha těžkých chvílích a pomohla se zase odrazit od pomyslného dna. Teď už mám dvě svoje děti a věř, že se jim snažím být dobrou oporou a milovat je bezmeznou láskou - přesně tak,jak miluješ celý život ty mne. DĚKUJI.
Petra Č.

Maminka je ta,co pofouká vám bolístku, co si s vámi staví hrady na písku. Z práce rychle domů jede, řídit auto,to ona svede. Potom s vámi píše úkoly, když máte průšvih,jde to žehlit do školy. Večer vám vypráví,jaké rošťárny v dětství prováděla, jak na koze přes celou vesnici jela. Je to ta nejlepší máma, je jí fuk,že se umažete od bláta. Prádlo do pračky hodí, uvaří,upeče,na výlety s vámi chodí. Má vás nade všechno ráda, je to pro vás ta nejlepší kamarádka. Posílám jí sladkou pusu jako dárek... Proč ? Vždyt brzy bude mít moje milovaná maminka svátek.
Blanka B.

Moje maminka už bohužel není mezi námi,ale není den,abych na ni nevzpomněla. Byla pro mě vším,naučila mě spoustu věcí,které i dnes po tak dlouhé době,jsou pro mě velmi užitečné. Sice žádnou kamarádku nemám,ale mám spokojenou rodinu a slušně vychované děti.Tuto výhru,bych darovala dceři,která mi dělá jen a jen radost.Snad jednou i jí budou mé rady užitečné a bude na mě vzpomínat.
Hana N.

Maminka mi dala život, tudíž pro mě znamená vše. Bez ní bych tu nebyla. Vychovala ze mě rozumnou a chytrou ženu, která se umí postarat o sebe i o rodinu. Vděčná jsem jí i za krásné dětství, které jednou chci dát i mým vlastním dětem. Naučila mě pokory, laskavoti a ochotě pomáhat druhým a podporovat je. Což přináší radost nejen jim, ale i mě samotné a naplňuje mě to. Mrzí mě jen jediné, že jí hrozně málo říkám, jak moc pro mě znamená a že jí mám ráda. Musím se polepšit a až jí půjdu na Den matek obdarovat sladkou bonbonierou a voňavou kytičkou, připomenu jí to.
Ludmila R.

Chtěla bych případnou výhru věnovat své šéfové. Já vím, není to ani moje maminka, vlastně ani kamarádka v tom smyslu slova, ale je to úžasná žena. O skoro dvacet let mladší než já, má dvě děti, náročnou práci a i přes zdravotní problémy ve vlastní rodině i u sebe nezapomněla ani na mě. Už je to skoro rok, kdy mi diagnostikovali rakovinu prsu. Absolvovala jsem operaci, chemoterapii, další operaci a nyní mě čeká ještě ozařování. V jiném zaměstnání už by na mě dávno zapomněli, už proto, že je mi 55 let a zbytek kolektivu je o generaci mladší. Ona si každý týden nachází chvilku času na zprávy a novinky a stále se mnou počítá. Kdo toto nezažil, neví, jak neskutečná je to podpora při léčbě - vědět, že ani po padesátce vás neodepsali, že se můžete těšit na návrat do práce a do normálního života. Díky, Hanko!
Alena L.

Když uvidím konvalinku, vzpomenu si na maminku. Jak krásná, něžná květinka, celá moje maminka. Život jsi mi kdysi dala, a dobře mě vychovala. Jsi můj anděl ochránce, je mi u tebe jako v bavlnce. Tvoje náruč hladí a hřeje, člověk krásně pookřeje. Jsi slunce, které jasně září, mám ráda úsměv ve tvé tváři. Chci ti popřát, maminko, starostí jen malinko. Zato štěstí, zdraví a lásky dost, ať máš z nás všech jen radost! Hodně se raduj, hodně se směj, život si naplno užívej! Proto ti největší pusu posílám, vždyť víš, že tě moc ráda mám! K puse krásnou kytičku, pro tu nejlepší mamičku!
Simona H.

Tuto sladkou výhru bych chtěla věnovat kamarádce, protože maminku už bohužel 15 let nemám. S kamarádkou Jiřinkou mám krásný vztah založený na opravdovém přátelství a vzájemné podpoře a pomoci. Víme, že se na sebe můžeme spolehnout, pomáháme si, názorově jsme naladěné na stejné notě a nejdůležitější je naše oboustrannná důvěra, která již trvá 8 let. Je to opravdové hluboké přátelství dvou žen po padesátce, které už vědí, co život přináší a dovedeme si vážit jedna druhé a dobrých lidí kolem sebe.Obě jsme zaměstnané v sociálních službách - staráme se o naše seniory, kteří si naši pomoc nejvíce zaslouží.
Jaroslava P.

Bohužel jsem nezažila takovou tu maminkovskou maminku, ale naštěstí je tu se mnou, a doufám, že ještě dlouho bude, moje babička. Je to úžasná, elegantní, šaramantní dáma se smyslem pro humor, s laskavým srdcem a moje nejvěrnější posluchačka, přítelkyně. Jsem vděčná za každý den s ní, každou chvilku, kdy si třebas dáme kávu, nebo víno, a probereme život ze všech ze stran. Naučila mě se nebát občas se životem poprat, být ženou laskavou, chápající a naučila mě se mít ráda. Je mi skvělým příkladem, je mi ctí ji následovat.
Petra P.

Mám obrovské štěstí, že ve svých 52 letech stále mám maminku nablízku. Nikdy bych v mládí neřekla, že ji budu stále potřebovat, i když docela jinak než v dětství. Maminka byla přísná i hodná, tu přísnost jsem chápala i jako dítě, vždy mi připadala zasloužená, byla jsem spíš kluk než děvče. Na druhou stranu jsem se jí vždy mohla s čímkoliv svěřit a vždy mi pomohla. Celkově se mohlo zdát, že jsem byla i trochu rozmazlovaná, protože jsem byla nejmladší s rozdílem 10 let od starších sourozenců. Naštěstí se to na mě neprojevilo negativně a dospěla jsem v nesobeckého člověka právě zásluhou maminky. Díky ní a jejímu příkladu jsem dokázala hospodařit v manželství, být ženská do nepohody i pohody. Nyní už za ní nechodím pro rady a přesto vždy nějakou cennou dostanu, místo mých průšvihů a známek řešíme jiné věci, jako jsou naši chlapi, děti, vnuci, moda, vaření a vše co život přináší. Řekla bych, že vztah dospělé dcery k mamince je opravdu intenzívní a jsem vděčná za každý den, kdy tu bude s námi. Maminka má ráda sladkosti, sladkým dárkem bych jí poděkovala za to, že tu pro mě stále je, a pořád se mě snaží chránit, přestože ochranu už potřebuje ona sama. Mám maminku moc ráda.
Lenka D.

V balíčku se můžete těšit na:

Generacemi prověřená chuť - Tatiana Figaro
Svátek všech maminek je za rohem, a pokud chcete tu svou obdarovat něčím, co ji opravdu potěší, volba by měla padnout na bonboniéru Tatiana. V balení se totiž ukrývá 16 kousků s lískooříškovou náplní a celým lískovým oříškem. Navíc jsou zalité lahodnou čokoládou. Nejdůležitější osoby v našem životě si přeci zaslouží to nejlepší v podobě lokálního pokladu.

Symfonie chutí pro naše maminky - Figaro Symfonia
Druhou květnovou neděli slaví svátek nejdůležitější osoby v našich životech – všechny maminky. Letos je můžete potěšit novinkou Figaro Symfonia. Dopřejte své mamince exkluzivní symfonii chutí, která zaručeně udělá radost i těm nejnáročnějším z nich. Pralinky totiž nabízí výběr šesti druhů čokoládových překvapení různých tvarů i chutí v mléčné nebo hořké variantě. Pochutnat si může na pralinkách s mandlí, lískovým oříškem nebo s kávovým krémem.

To nejjemnější potěšení - I Love Milka srdce
Maminky jsou těmi nejdůležitějšími osobami v našem životě. Už brzy budou všechny slavit svůj velký svátek. Jak tedy potěšit právě tu svou? Jemné pralinky Milka jsou tou nejlepší možnou volbou. V elegantním balení se ukrývají malá čokoládová srdíčka z pravého alpského mléka s lískooříškovou krémovou náplní. Navíc je na každé krabičce prostor, do kterého můžete vepsat své mamince vzkaz, kterým jí dáte najevo svou lásku a to, co pro vás znamená. Každé balení bude tedy originál.

original.jpg

Reklama