Zápisy do prvních tříd základních škol se pomalu rozjíždějí a potrvají ještě měsíc. Pokud máte doma malého předškoláka, určitě se zapojte do naší soutěže, v níž můžete vyhrát výukový balíček v hodnotě 914 korun.

Balíček obsahuje:

Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky – Balení obsahuje 112 barevných písmenkových karet, které naučí děti slyšet hlásky, slabikovat a poznávat písmena!

Říkačky pro chytré hlavičky - Jedná se o novou aktivní knížku říkanek, která zabaví Vaše dítě od 0 do 8 let. Bude s ním cvičit, kreslit, naučí je mnoha dovednostem a znalostem a také tvořivosti. Cena

Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky – Týdeníčky jsou koncipovány k 9 měsíční přípravě dítěte do školy i pro život. Na rozdíl od stávajících publikací zahrnuje i praktickou a pohybovou přípravu předškoláka.

tydenickyrikackykarticky

Cena celého balíčku je 914 korun a vy jej u nás můžete vyhrát. Jak? Stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku.

Co je to lanýž?

A) Houba
B) Druh korýše

Své odpovědi vkládejte do soutěžního boxu ZDE. Soutěž začíná dnes (18. ledna 2011) ve 12:00 hodin a končí v pátek 21. ledna o půlnoci!

Reklama