Kabelka

Hvězdné vůně plné stylu. Vyhrajte kabelku!

  • Zítra dopoledne se dozvíte pravidla naší víkendové soutěže o stylové kabelky! Pravidla vyhlásíme 26. 3. 2010 v 10.00 hodin!

Doplňte svou osobnost jednou ze tří hvězdných vůní. Tři ženy, tři vůně a tři styly, všechny jsou rozdílné, ale dohromady tvoří dokonalé spojení smyslnosti, svůdnosti a nezkrotné vášně. Avril Lavigne, Christina Aguilera a Naomi Campbell tři okouzlující ženy, které kromě své krásy a osobitosti mají společnou vášeň - výrobu parfémů. Tyto tři hvězdy módního a pěveckého nebe si pro vás letos připravily překvapení v podobě zmenšené verze jejich oblíbených vůní, které se stanou výborným doplňkem vaší kabelky. Díky praktickému balení v 10ml flakonku bude vaše vůně vždy s vámi. Vezměte ji s sebou na cesty, aby byl Váš oblíbený styl „v pohybu". S vůněmi od Avril Lavigne, Christiny Aguilery nebo Naomi Campbell se budete cítit v každičký okamžik dne jako celebrita.

Soutěžte a vyhrajte stylový dárek - úžasné černé psaníčko se šik vyměnitelnou broží, která padne k vašemu stylu jako ulitá. Můžete si vybrat punkovou hvězdu Avril Lavigne, svůdné rty Naomi Campbell nebo smyslné krajkové okvětní lístky černé růže Christiny Aguilery - zkrátka jakýkoli styl vás napadne.

Reklama