Slibovaná soutěž o ceny je tady! Chcete vyhrát? Je to jednoduché! Hledejte písmena, klikejte a na závěr odpovězte na jednoduchou otázku – a některá ze čtyř skvělých cen může být vaše!

Jak na to? Hledejte v článcích písmena. Ale ne ledajaká – písmeno v jednom článku bude odkazovat na článek další. Pro příklad - v tomto textu najdete zvýrazněné první soutěžní písmeno, které vás po kliknutí dovede do dalšího článku. V tom se pak kdykoli v průběhu dne objeví v textu další písmeno, které bude odkazovat zase na další článek (třeba archivní, ale i v dnešním vydání).

Tímto postupem se dostanete až na závěrečnou soutěžní stránku, na které odpovíte na jednoduchou otázku. Pak už stačí mít jen štěstí.

Pro první správně odpovídající je připraven masážní přístroj.

Padesátá správně odpovídající získá barvu na vlasy Palette Natural Colors; DVD Cvičení po porodu a knihu Fanny Hill – paměti rozkošnice od Johna Clelanda.

Pokud odpovíte jako stá, získáte kosmetický balíček L´Oréal pro kompletní péči o tvář vašeho miláčka a k tomu knihu z vydavatelství Grada.

150 výhra se pak hodí hlavně pro maminky. Je to DVD Cvičení po porodu a navíc výborný bylinný čaj pro vaše dítě.

Ve vlastním zájmu nezveřejňujte nápovědu nebo dokonce správnou odpověď v diskusi. Takový příspěvek bude smazán a jeho autorka diskvalifikována.

Hodně štěstí, soutěžíme až do 16 hodin! Pokud bude cokoli nejasného, ptejte se v diskusi pod článkem...

Reklama