Je to tak. Pokud čtete ráda články v našem magazínu, máte možnost za to tento týden získat skvělý dárek: voděodolnou řasenku Sumptuous Extreme od ESTÉE LAUDER nebo luxusní balíček Oriflame s nočním a denním krémem! Soutěž pokračuje celý týden!

Nemusíte udělat nic navíc, jen číst naše denní vydání a díky tomu získat šanci na pěknou výhru, kterou máme tentokrát pro dvě čtenářky.

1. cena: voděodolná řasenka Sumptuous Extreme od ESTÉE LAUDER

řasenka

2. cena: luxusní balíček Oriflame s nočním a denním krémem

oriflameoriflame

Pravidla soutěže

K účasti musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka s vyplnými údaji nutnými k soutěžím.

V soutěži je vaším úkolem přečíst všechny články v denním vydání (a to včetně novinek, receptů a komerčních článků) a získat určitý počet bodů za ostatní aktivity v magazínu. Šanci na získání výhry budou mít čtenářky, které splní obě následující podmínky...

  • Přečtou v průběhu soutěže alespoň 4 celá vydání (z celkem šesti od pondělí do pondělí). Přečtení jednoho článku v denním vydání bodujeme 10000 body, abychom mohli odlišit splnění tohoto úkolu. Tyto body se do následujícího bodování nepočítají, i když je možné, že je ve svých výsledcích uvidíte dohromady.
  • Získají alespoň 1000 bodů souhrnně za následující aktivity, které bodujeme jedním bodem: otevření jakékoli stránky,přečtení jakéhokoli článkuhlasování v anketěpřidání příspěvku do diskuze pod články a přidání příspěvku do diskuze v diskuzích.

Malý příklad:

Za první přečtení článku v denním vydání se vám přičte celkem 10002 bodů. Splnila jste totiž naráz tyto tři podmínky: první přečtení článku v denním vydánípřečtení jakéhokoli článku aotevření jakékoli stránky. Tyto body po skončení soutěže proženeme redakčním filtrem a rozdělíme je do dvou skupin. 10000 bodů půjde na splnění první podmínky, jejíž celkovou bodovou hodnotu určíme po skončení soutěže. 2 body půjdou na splnění druhé podmínky, tedy 1000 bodů za ostatní aktivity.

Od kdy a do kdy?

Soutěžíme od pondělí 22.4.2013, 8.00 hodin do pondělí 29.4.2013, 7.00 hodin.

Tak hurá do toho, ceny stojí rozhodně za to!

Heslo zní: Přijďte každý den, přečtěte celé vydání a účast v losování máte takřka jistou.

Reklama