Příští týden bude do našich kin uveden film Korsický případ. A právě v rámci premiéry tohoto lákavého filmu se známým hercem Jeanem Reno v hlavní roli, se rozjíždí soutěž o lákavé ceny. A to právě dnes a právě teď.

Přečtěte si nejprve něco o novém filmu distributora Bioscop, ať máte potuchy, co se na vás chystá…

 

Korsický případ

 

Detektiv je z Paříže vyslán na Korsiku, aby našel vůdce místní mafie (Jean Reno). Když se však zamiluje do jeho krásné sestry, velké problémy na sebe nedají dlouho čekat…

 

Hlavní postavou svižné komedie  je pařížský soukromý detektiv Jack Palmer (Christian Clavier). Má o sobě velmi uspokojivé mínění a úkol, který dostane – totiž najít jakéhosi Ange Leoniho (Jean Reno) a doručit mu zprávu o dědictví – pokládá za čirou rutinu. Jenomže to ještě netuší, že Leoni zaprvé žije na Korsice a za druhé je vedoucím tak trochu teroristického hnutí za nezávislost.

O tom, že přecenil své síly, se Palmer přesvědčí bezprostředně po příjezdu na ostrov. Korsika je totiž místo mimořádně specifické, kde, zdá se, platí úplně jiné zákony než všude jinde. Palmerova snaha najít „dědice“ se mění v sérii nehod, únosů, katastrof a komických střetů s policií i separatisty. Přestože ho to skoro stojí zdravý rozum, Palmer nakonec Angeho najde, ale jen proto, aby pochopil, že věci se mají podstatně jinak, než si dosud myslel. A navíc se zamiluje do Angeho  půvabné sestry…

 

Hlavní role v komedii ze slunné Korsiky si zahráli: Christian Clavier (Návštěvníci/Les Visiteurs, Asterix a Obelix: Mise Kleopatra/Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre), Jean Reno (Leon/Léon, Mission: Impossible, Purpurové řeky/ Les Rivières pourpres), Caterina Murino (Part Time) a Didier Flamand (Purpurové řeky/Les Rivières pourpres, Slavící v kleci/Les Choristes).

 

To jsou jen základní informace o filmu a já bych se chtěla dozvědět více.  Úplně dychtím po následující informaci: J

 

Kolik verzí scénáře k filmu Korsický případ původně vzniklo?

 

Není to otázka zcela snadná, ale zase ne tak moc, když vezmu v potaz, že znáte jméno distributora filmu…

 

V pondělí 2. 5. 2005 vylosuji pět soutěžících, ke kterým poputuje následující film na VHS:
Líbejte se, s kým je libo -
 je svěží francouzská komedie, ve které se mísí láska a přátelství s každodenními malichernostmi. Film směřuje k závěru, kde do sebe všechny nevyřešené zápletky precizně zapadají. Režisér Michel Blanc natočil originální a oddechovou komedii.

 

Soutěž trvá do pondělí, do 10:00 hod dopoledne. Výherci budou vyhlášeni ještě týž den.

 

 

 Soutěžit můžete ZDE

 

Reklama