Milé ž-inky,

připravili jsme pro vás skvělou možnost výhry!

 

Jak na to?

Stačí otevřít dvířka magazínu Žena-in. Čím častěji k nám totiž přijdete, tím větší šance pijavica máte na výhru. Každý výherce má však nárok pouze na jednu výhru. Takže pokud vyhrajete první místo, o druhé a třetí místo již nemůžete soutěžit.

 

 

Hlavní výhra: 1 x 1 000,- Kč

Další výhry:    5 x 200,- Kč

 

Je to snadné!

Za každou hodinu, kterou  k nám přihlášený uživatel přijde, získá číslo. Za každou hodinu získá pouze jedno. Ze všech čísel pak počítač vylosuje ta, která vyhrají. Čím více čísel, tím větší šance.

 

Ale pozor!!! Má to tentokrát dva háčky. 

Ten první: Soutěž odstartuje někdy v průběhu tohoto týdne, ale úplně nenápadně, bez upozornění.

Kdy byla Hodinovka skutečně odstartována, se dozvíte až někdy v průběhu soutěže v diskuzi pod nejaktuálnějším článkem v rubrice Kultura. S tím vám také ukážeme stránku, na které je možné si zkontrolovat získaná čísla.

Ten druhý: Konec soutěže nevyhlásíme, vyhlásíme rovnou vítěze.

 

Výherce zveřejníme pouze na stránkách magazínu - v novinkách. Výherkyně se o výhru musí přihlásit samy do 24 hodin po vyhlášení výsledků ze svého registračního e-mailu na marketa.brenikova@zena-in.cz a nesmí zapomenout poslat číslo svého účtu!!!

 

 

Příklad, jak získat soutěžní číslo:

 

Přijdete na Žena-in.cz například dnes v rozmezí 9:00 až 9:59, obdržíte číslo 301. V sobotu 8:00 až 8:59 obdržíte při vstupu na magazín např. číslo 1 540. 

Čili vaše soutěžní číslo bude 301 a 1 540. Pokud v pondělí vylosujeme číslo 1 540, vyhrála jste!

 

Pokud si nepamatujete nebo neznáte tento typ soutěže, podívejte se SEM. V diskusi pod článkem jsou některé nejasnosti dovysvětleny…

Držíme palce!

Reklama