Dnešní den byl pro spoustu dětí dnem D a prvně zasedli do školní lavice. My jsme včera vyhlásili soutěž o nejoriginálnější fotky vašich ratolestí a jejich prvního dne školy, přičemž dvě z nich oceníme zábavnou hrou nimble.

Soutěž o dvě stolní hry nimble, které slibují velkou zábavu, můžete vyhrát, pokud do diskuze pod touto novinkou vložíte fotku vaší ratolesti v první den školy, tedy dnes. Soutěž poběží až do dnešní půlnoci a ve středu, 2. 9. vyhlásíme dva výherce. Moc se na vaše fotografie těšíme a dětem přejeme ať zítra vykročí pravou nohou.

ds

EFKO přináší NIMBLE, svižnou party hru plnou překvapení. Je vaší doménou postřeh, vtip a pohotové rozhodování? Pak jste na nejlepší cestě za vítězstvím v NIMBLE!

S touto hrou na žádné party ani oslavě neuděláte ostudu. Díky jednoduchým pravidlům se vyhnete dlouhému a otravnému pročítání návodu - činnosti, která dokáže kdejakou hru pohřbít ještě před jejím rozehráním. Stačí otevřít krabici a během pár minut už můžete mít za sebou několik kol. Jedna celá hra vás zabaví na deset minut, takže si za jeden večer můžete připsat pořádnou řádku vítězství. Žádné několikahodinové sezení nad nudným herním plánem, tahle hra má spád! Slovo 'Nimble' [čti nimbl] pochází z angličtiny a znamená „pohotový“. A to přesně vystihuje hlavní myšlenku hry. Žádné čekání na tah soupeře. Hrají všichni najednou. Hlavní je rychle se rozhodnout a díky tomu získat pro sebe co nejvíc bodů.

Reklama