„V nedávném průzkumu jsme zjistili, že naši zákazníci nejraději nakupují erotické pomůcky pro využití v páru. Takových hraček máme v nabídce spoustu. Na své si ale přijdou i ti, kteří hledají potěšení jen pro sebe,“ říká majitel Yoo.cz Vojtěch Sláma.

logo-with-motto.png

Vybírat můžete nejen z pomůcek, jako jsou vibrátory nebo Venušiny kuličky. Na Yoo.cz vás potěší i spousta kvalitní kosmetiky, parfémy a vonné svíčky s feromony, nebo afrodiziaka. Nechybí lechtivé společenské hry i různé žertovné dárky.

Samozřejmostí jsou i pomůcky pro odvážnější experimentování. S nimi si užijete třeba rozkoš ze svazování,  nebo vzrušující hru s voskem. S výběrem vám telefonicky poradí ochotné operátorky, nemusíte se stydět zeptat na cokoliv.

606da67af367dprodejna.jpg

Zákazníci Yoo.cz oceňují také rychlé vyřízení objednávek. Zboží skladem objednané do 13:00 v pracovní den je expedováno ještě v den objednání, a při nákupu nad 999 Kč je doručení zdarma. Nechcete, aby někdo věděl, že nakupujete v sexshopu? Zásilka vám samozřejmě přijde v diskrétním balení bez označení.

Jak soutěžit?

  • Stačí vyplnit krátký anonymní dotazník, který naleznete ZDE.
  • Na konci dotazníku uvidíte soutěžní otázku.
  • Správnou odpověď napište do komentářů dole na této stránce. 
  • Zúčastnit se mohou pouze registrované čtenářky s kompletně vyplněnými osobními údaji. Registrovat se můžete ZDE.

Soutěž probíhá do 24. dubna 2021.

Reklama