Chcete vyhrát krásnou cenu - myčku nádobí Whirlpool v hodnotě 18 990,-? Pak ji u nás vyhrajte! Dokonale čisté a suché nádobí pouze za 1 hodinu! Jakou myčku můžete vyhrát? Jedná se o typ Whirlpool ADP 9070 IX s technologií aktivní sušení Power Dry a hodinovým mycím a sušicím cyklem Wash & Dry.

pool

Obtěžuje vás, že musíte nádobí z myčky dosušit nebo čekat, až oschne? Míváte na sklenicích nebo příborech kapky vody či dokonce skvrny?

S tím vším je teď konec díky novým myčkám nádobí značky Whirlpool s technologií aktivní sušení PowerDry a speciálním programem Wash&Dry, který zajistí dokonale čisté a suché nádobí za pouhou hodinu. Kromě toho jsou tyto myčky v extra úsporné energetické třídě A+++ a disponují inteligentní technologií 6. smysl a ovládání je velmi jednoduché a intuitivní.

 Zapojte se do soutěže, kterou Vám přináší www.zena-in.cz a společnost Whirlpool a vyhrajte skvělou myčku nádobí Whirlpool ADP 9070 IX se systémem sušení PowerDry a Wash & Dry 1h v hodnotě 18 990 Kč! Výherkyně spolu s myčkou získá mycí přípravky Jar na rok zdarma (300 tablet).

myčka

A to není vše!

Ty z Vás, které se do této soutěže zapojíte máte jedinečnou možnost využít jedinečných slev na nákup myčky Whirlpool PowerDry za skvělou cenu a dopravu budete mít ZDARMA! Slevy jsou platné do konce listopadu.

Pokud si objednáte myčku do poloviny listopadu nebo do vyčerpání zásob, získáte tablety Jar na půl roku ZDARMA!

Jediné co musíte udělat je správně odpovědět na soutěžní otázku. Po ukončení soutěže obdržíte od www.zena-in.cz e-mail s výběrem slev. 

Více se dozvíte přímo v soutěži zena-in.cz/kategorie/souteze-domacnost/soutez/

 

Reklama